adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Informacija / Apie mus / Sekso prekių garantija

Sekso prekių garantija


Kokybės garantija netaikoma šiais atvejais:

1. Ant prekės matomi mechaniniai pažeidimai.
2. Baterijų dėkle ar kitose vidinėse prekės dalyse aptinkamas vanduo ar jo buvimo pėdsakai, tokie kaip pavyzdžiui korozijos ženklai, išdžiuvusio vandens pėdsakai ir pan. Nenardinkite į vandenį savo sekso žaisliuko, jeigu aprašyme, instrukcijoje ar ant pakuotės nebuvo nurodyta, jog jis atsparus vandeniui. Jeigu prekė atspari vandeniui, visuomet patikrinkite ar baterijų skyrelis sandariai uždarytas.
3. Kai sekso žaislo paviršiaus defektai, tokie kaip įtrūkimai, įplyšimai, deformacijos ir panašiai, atsirado dėl netinkamos priežiūros ar jos nebuvo:
a) iš Real Skin, Nature Skin, termoplastinės gumos, termoplastinio elastomero pagamintiems sekso žaislams prižiūrėti nebuvo naudojama paviršiaus priežiūros pudra talkas
b) iš Real Skin, Nature Skin, termoplastinės gumos, termoplastinio elastomero, silkono pagamintiems sekso žaislams sutepti buvo naudojamas ne vandens pagrindo, o silikono pagrindo lubrikantas, aliejus ar kiti tam nepritaikyti skysčiai.

Nepamirškite, tam kad jūsų sekso žaislai būtų higieniški, ilgiau tarnautų, neturėtų pašalinių kvapų, reikia naudoti tinkamą lubrikantą ir specialų antibakterinį sekso žaislų valiklį.

Įvykus garantiniam atvejui, prašome informuoti mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir išsiųsti mums neveikiančią ar brokuotą prekę adresu: UAB "Interversus", P.Lukšio g. 2, Vilnius

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias