adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Informacija / Apie mus / Sekso prekių medžiagos

Sekso prekių medžiagos

PVC dar kitaip vadinama polivinilchloridas yra viena iš plačiausiai naudojamų medžiagų pasaulyje. Tai labai plona, patvari ir labai lanksti medžiaga, todėl plačiai naudojama ir sekso prekių gamyboje. Dar vienas įdomus faktas apie PVC – ši medžiaga kaip chameleonas, gali būti bet kokios spalvos. Sekso prekes, pagamintas iš šios medžiagos, galima naudoti su visų tipų ir rūšių lubrikantais.

TPE/TPR - tai termoplastinio elastomero / termoplastinė guma. TPE/TPR  plačiai naudojama suaugusių produktų gamyboje, nes: neturi plastifikatorių (ftalatų), labai minkšta, gali būti permatoma, matinė arba vientisos spalvos, gali būti įvairaus tvirtumo, ilgalaikė, be latekso, atspari plėšimui. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šios medžiagos prekės naudojamos tik su vandens pagrindo lubrikantais.

ABtermoplastas sudarytas iš akrilnitilo, butadieno ir stireno monomerų.  ABS pirminės savybės yra stiprumas, atsparumas smūgiams ir tvirtumas.  Šis plastikas yra labai lengvas ir naudojamas daugumoje modeliavimo sferų.  ABS  visada būna kietos būsenos,  ilgalaikis, neporėto paviršiaus, sudėtyje nėra ftalatų arba kitaip plastifikatorių.  ABS gali būti išgaunamas begale įvairių spalvų ir faktūrų.

Silikonas – tai medžiaga, kuri laikoma pati higieniškiausia medžiaga suaugusiųjų prekių rinkoje. Silikonas yra plačiai naudojamas dėl to, kad yra neporėta medžiaga ir pasižymi inertiškomis savybėmis bei patvarumu. Tai švelni prisilietimui ir labai lanksti medžiaga, kuri greitai sušyla iki kūno temperatūros. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šios medžiagos prekės naudojamos tik su vandens pagrindo lubrikantais.

Borosilikatinis stiklas – tai toks stiklas, kuris labiau atsparus smūgiams ar tempimui, todėl naudojimo metu nesulūš. Ši sekso prekių medžiaga yra labai higieniška. Iš šios medžiagos galimi vibruojamieji ir nevibruojamieji žaisliukai. Ši medžiaga neporinė ir gali būti šalta arba pašildyta iki pakankamai aukštos temperatūros.

Stiklas, kaip ir PVC, ir ABS suderinami su visų tipų lubrikantais.

Ir stiklas ir silikonas pasižymi nealergizuojančiomis savybėmis, bei ftalatų sudėtyje nebuvimu.

Visos išvardintos medžiagos yra laidžios vibracijai.

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias