adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso žaislai netradiciniam seksui (I)

Sekso žaislai netradiciniam seksui (I)

  • Pirmadienis, 11 rugpjūčio 2014

sekso zaislai netradiciniam seksuiKaip jums jau tikriausiai yra tekę pastebėti, analinių sekso žaislų pasirinkimas yra be galo platus. Taigi kyla klausimas, ne tik kaip juos pasirinkti tinkamai, bet ir kaip naudoti? Be to, analiniam seksui skirti žaislai apipinti įvairių mitų. Vienas populiariausių – kad jie skirti žmonėms, turintiems homoseksualių santykių. Tačiau tai nėra tiesa, nes sekso žaislus gali naudoti bet kuri tradicinės lytinės orientacijos pora, čia ir dabar panorusi paįvairinti, patobulinti savo lovos žaidimus. Kokius sekso reikmenis turite galimybių rinktis? Erotinių prekių parduotuvės siūlo tokias prekes kaip analiniai rutuliukai, kaiščiai, vibratoriai specialiai analinei angai dirginti ar prostatos masažuokliai. Taigi galite pradėti studijuoti sekso prekių asortimentą ir rinktis patį patraukliausią sau variantą.

Kad sueitis būtų maloni ir sklandi

Norėdami, kad lytinis aktas būtų sklandus, kiekvieną kartą naudokite specialius analiniam seksui skirtus lubrikantus, kuriuos galite įsigyti bet kurioje erotinių prekių parduotuvėje. Mylintis šiuo būdu ir norint, kad partneriai nejustų diskomforto, lubrikanto reikėtų naudoti gausiai. Jei sunku atsipalaiduoti ar nesate įgudę ir bijote, kad raumenys įsitemps, susitrauks, galite įsigyti specialų analinį purškiklį. Taip pat svarbūs ne tik sekso žaislai, pats procesas, bet ir tinkama asmens higiena. Galbūt daugeliui atrodo savaime suprantama smulkmena, bet kai kas gali to ir nežinoti: prieš analinę sueitį, jei bijote, kad galite susitepti ir bus nemalonu, reikėtų apsilankyti tualete. Galima įsigyti ir specialią klizmutę, kuri suteiks daugiau komforto ir užtikrins maksimalią higieną.

Jei analinę angą ketinate stimuliuoti su sekso žaislais, tokiu atveju naudokitės tik specialiais sekso žaisliukais, kurie skirti šiam tikslui, kurie pagaminti iš tinkamai parinktų medžiagų, yra tinkamo storio, turi apsauginius padelius arba kilputes bei žiedelius, už kurių šie sekso reikmenys patogiai laikomi. Eksperimentuoti su kitu tikslu naudojamais sekso žaisliukais tikrai neverta, nes ne tik nepatirsite optimalaus malonumo, bet galite ir susižaloti.

Analiniai rutuliukai

Pasirinkę analinius rutuliukus, įdėmiai apžiūrėkite juos ir įvertinkite virvelės tvirtumą. Jei ji tvirta, sekso žaislą galite drąsiai naudoti. Jei sekso žaisliuku naudositės pirmą kartą, tuomet rinktis rekomenduojame mažo skersmens, ne platesnius nei 2 cm rutuliukus. Juos bus lengviau įstumti ir išimti. Jei rinksitės pernelyg didelius rutuliukus, tikėtina, kad juos bus sudėtingiau ištraukti, tad gali tekti šiek tiek pavargti, o lovoje kaip niekad norisi, kad viskas vyktų sklandžiai ir gerai, be kokių trikdžių. Tik nevertėtų išsigąsti ir pulti į paniką bei bėgioti po namus nežinant ko griebtis. Kai sukausto išgąstis, raumenys tik dar labiau įsitempia, pavargsta, ir sekso žaislai ištraukiami kur kas sunkiau. Ištikus menkiausiam nesklandumui blogiausia, ką galite daryti – tai kelti paniką ir stresą sau ir savo partneriui. Jei nesiseka sekso žaisliuko ištraukti, tuomet pasistenkite atsipalaiduoti ir panaudokite dar šiek tiek lubrikanto.

Analiniai sekso žaislai turi būti tokie, kad juos įstumti vidun galėtumėte nepažeisdami išeinamosios angos. Dėl to rekomendacijos naudotis mažesniais reikmenimis, lubrikantais, nenaudojant jėgos ir atsipalaidavus yra ne iš piršto laužtos. Nereikėtų varžytis ir kentėti, jau juntamas skausmas – geriau prasitarti užuot kentėti sukandus dantis. Gali justis nepatogumas, taigi tai gali signalizuoti, kad per mažai drėgmės.

Pasirinkę sekso žaisliukus, pagamintus iš silikono, su jais naudokite tik lubrikantą, kurio pagrindinis „ingredientas“ vanduo. Su silikono žaislais netinkamas silikoninis lubrikantas, kadangi jis ardo sekso žaislo paviršių. Visuomet prieš pirkdami lubrikantą išsiaiškinkite, su kuo jis tinkamas naudoti.

Perskaityta 3436 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias