adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso žaislai netradiciniam seksui (II)

Sekso žaislai netradiciniam seksui (II)

  • Pirmadienis, 18 rugpjūčio 2014

Sekso zaislai seksuiPirmojoje straipsnio dalyje aptarėme, kad analiniam seksui skirti žaislai mielai naudojami ir heteroseksualių porų. Tai būdas paįvairinti santykius ir įnešti į lovos žaidimus ši tą nauja. Tačiau ne viena pora, nusprendusi išbandyti tokius sekso žaisliukus, suabejoja, ką rinktis: juk analinių žaisliukų rinkoje yra tokia gausybė. Išbandyti galima analinius rutuliukus, vibratorius ar kaiščius, prostatos masažuoklius ir kita. Kad žaidimai būtų sklandūs ir malonūs, būtina naudoti specialius drėkinamuosius lubrikantus, kurie leis išvengti skausmo ir diskomforto.

Geriausi tie analiniai sekso žaisliukai, kurie yra pagaminti iš ilgaamžių ir kietų medžiagų, pavyzdžiui, metalo, stiklo, plastmasės ar silikono. Jie yra ne tik labai lengvai prižiūrimi, bet ir nelaidūs bakterijoms, visiškai saugūs naudoti.

Taip pat norint, kad viskas vyktų sklandžiai, reikia laikytis asmens higienos: prieš sueitį išsituštinti arba pasistatyti klizmutę, kuri užtikrins visišką švarą. Pirmam kartui reikėtų naudoti ne per didelius sekso žaislus, kad juos būtų lengva įstumti ir paprasta pašalinti. Jei nejaučiate malonumo, o juntate nemalonų dirginimą ar net skausmą, bandykite uždėti dar daugiau lubrikanto, o jei ir tai nepadės, nekentėkite ir pasakykite tai savo partneriui. Analiniai sekso žaislai turi būti naudojami tik visiškai jums atsipalaidavus, taigi nebūkite įsitempęs ir susikaustęs.

Beje, analiniai sekso žaislai ne vienos poros yra naudojami ir tradicinei vaginalinei stimuliacijai. Po jos galima tęsti ir atlikti analinę stimuliaciją (tačiau jokiu būdu nereikėtų elgtis atvirkščiai – visa tai dėl higienos ir dėl bakterijų, kurios gyvena kiekvieno žmogaus virškinamajame trakte). Jei visgi po analinių žaidimų nusprendėte tą patį sekso žaislą naudoti jau minėtuoju tikslu, ne pagal tiesioginę paskirtį, sekso žaislą būtinai kruopščiai nuplaukite ar nuvalykite valikliu, skirtu specialiai valyti sekso reikmenims. Jei analinis sekso žaislas vienu metu naudojamas dviejų skirtingų partnerių, kiekvienam naudojantis, ant jo galima uždėti prezervatyvą, naudojantis kitam – naują prezervatyvą ir taip toliau. Tačiau po to, kai sekso žaislą panaudoja vienas asmuo ir kai nori naudotis kitas, reikmenį taip pat galima nuplauti šiltu vandeniu ir muilu, kruopščiai nuvalyti. Analinius sekso žaislus pornografinių filmų herojai deda visur, bet ir į burną, tačiau tai tegali būti montažas, tad jūs taip nesielkite, jei norite išlikti sveiki.

Trumpai apie kiekvieną analinį sekso žaislą

  • Analinis kaištis gali būti naudojamas tiek moterų, tiek ir vyrų. Šis žaisliukas įvedamas į analinę angą ir joje paliekamas. Ypač šiuo žaislu tinka naudotis tada, kai atliekama vaginalinė ar oralinė stimuliacija. Šie sekso žaislai įstumti išplatėja ir veikia tokiu principu kaip daugelis ausų kaištukų. Šiuos žaislus naudoti yra saugu, nes jie turi apsauginį pagrindą, kuris žaislu leidžia naudotis saugiau ir efektyviau. 
  • Analiniai rutuliukai puikiai tiks pradedantiesiems. Jų yra įvairių dydžių ir ilgių, jie ant virvelių suverti paliekant tarpelius. Rutuliukus po vieną reikia įstumti į analinę angą. Kai kurie jų yra standūs, taigi jų įstumti pirštais po vieną nereikia. Juos taip pat gali naudoti ir moterys, ir vyrai. 
  • Prostatos masažuoklis skirtas vyrams. Prostata – labai svarbi vyrų seksualiniam gyvenimui liauka, nuo kurios priklauso ir lytinė reprodukcija. Šiuos sekso žaislus rekomenduoja ir gydytojai urologai, nes masažuoti prostatą ne tik malonu, bet ir naudinga. 
  • Analinei stimuliacijai tinka specialūs sekso žaislai – tai vibratoriai ir dildo. Tokie vibratoriai paprastai būna plonesni, turi apsauginį pagrindą ar gale išplatėja. Šie sekso reikmenys tinkamiausi moterims.
Perskaityta 5485 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias