adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Šiek tiek pikantiškų faktų iš vibratorių istorijos ir šiandieninio naudojimo

Šiek tiek pikantiškų faktų iš vibratorių istorijos ir šiandieninio naudojimo

  • Pirmadienis, 25 rugpjūčio 2014

vibratoriu istorijaŽinote, kad vibratorius – tai vienas populiariausių moteriškų žaisliukų, randamų sekso reikmenų parduotuvėse? Tačiau ar esate girdėję, kas šį delikatų žaisliuką išrado? Ar teko girdėti faktų iš vibratorių istorijos? O ką žinote apie šiuolaikinius vibratorius, ką apie juos atskleidžia naujausi tyrimai? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų pasistengsime pateikti atsakymus.

Pirmasis vibratorius buvo išrastas... karalienės Kleopatros. Ji sumanė uždarą vamzdelį pripildyti piktomis bitėmis. Įniršusios bitės zvimbdavo, sukeldavo gana stiprią vibraciją, ir tai suteikdavo malonumo. Tuo tarpu jau nuo seno naudoti falo imitatoriai, kurie dažniausiai buvo gaminami iš medienos, aptraukiami oda ar kitomis natūraliomis medžiagomis. Manoma, kad falo imitatorius – daug senesnis prietaisas ir išradimas nei vibratorius.

Maždaug prieš 100-150 metų vibratoriai tapo priemone gydyti moterų isteriją ir nervines ligas, norint sumažinti patiriamą stresą. Moterys ateidavo pas gydytoją, kuris turėjo stacionarų prietaisą, prašyti dubens organų masažo, kaip šiandien suprantame – masturbacijos. Masažas baigdavosi „priepuoliu“ – orgazmu. Tai buvo visų toleruojamas ir suprantamas gydymo metodas, pas gydytojus dažniausiai lankydavosi vienišos turtingos damos.

Pirmieji vibratoriai patentuoti buvo apie 1870 metus, o jų išradėju laikomas George‘as Taylor‘as. Jau po dešimtmečio, 1880 m., visuomenei ir rinkai buvo pristatytas pirmasis elektrinis vibratorius: tai ir buvo tas prietaisas, kurį naudojo gydytojai „gydymo“ tikslais. Tuo tarpu pirmasis vibratorius, telpantis į ranką, buvo užpatentuotas 1902 metais. Vadinasi, tikrojo vibratoriaus pirmtakui jau daugiau nei 100 metų. Vibratorių sukonstravo Hamilton‘as Beach‘as.

XX amžiaus pradžioje vibratoriai plačiai imti reklamuoti tuometiniuose populiariuose žurnaluose, padidėjo jų pardavimo apimtys. Tiesa, nepateikiama duomenų, kur tie sekso žaislai buvo pardavinėjami. Galima tik numanyti, kad vaistinėse. Sugalvota ir pasiteisinusi reklaminė kampanija: vyrai skatinti vibratorius padovanoti savo žmonoms, kad jos visada išliktų jaunos, žavios, rausvais žandukais, kad jos pakeistų požiūrį.

Vėliau vibratorių populiarumas sumažėjo, jie nebereklamuoti spaudoje, nors prekyboje vis tiek liko. Nors vibratorių forma buvo aiški ir priminė penio formą, buvo bandoma nuslėpti tikrąją jų paskirtį: sekso žaisliukai buvo pristatomi kaip nugaros ir pečių zonos masažuokliai.

Vibratorius šiuolaikiniame pasaulyje

JAV leidžiamas žurnalas, kuris vadinasi „Seksualinės medicinos žurnalas“. Tyrimus čia skelbia įvairūs mokslininkai. Pavyzdžiui, G. Saad atliko tyrimus apie vibratorius. Tyrime dalyvavo 2000 18-60 metų moterų. Tyrimas atskleidė, kad vibratoriais naudojasi daugiau nei pusė apklaustųjų. 84 proc. vibratoriais naudojasi tam, kad pasiektų klitorinį orgazmą, ir 64 proc. – norėdamos pasiekti vaginalinį orgazmą. Moterys, kurios naudojo vibratorius, turėjo mažiau ginekologinių problemų ir ligų, jų lytinė funkcija buvo geresnė lyginant su tų moterų, kurios vibratorių nenaudojo. Vibratoriai naudojami daugiau buvo į Dievą netikinčių moterų, nei tų, kurios yra dievobaimingos katalikės.

Įdomus vyrų santykis su vibratoriais: daugelis jų neįžvelgia nieko bloga, jei jų partnerė naudojasi vibratoriumi. Daugiau nei pusė vyrų pritarė minčiai, kad vibratorius yra įprastas kiekvienos sveikos ir seksualios moters seksualinio gyvenimo atributas. Vyrams nekilo pavydo dėl to, kad moterys geba save patenkinti pačios ir tame įžvelgia nemažai privalumų. Netoli 40-ies procentų moterų buvo linkusios manyti, kad vibratoriai atbaido ir baugina jų partnerius, tačiau šiam teiginiui pritarė vos apie 10 proc. vyrų. Nepaisant teigiamų aspektų, susijusių su vibratorių poveikiu, JAV valstijose Misisipėje ir Alabamoje prekiauti sekso reikmenimis ir atidaryti tokias parduotuves yra uždrausta įstatymų. Visgi dėl to vibratorių naudojimas nesumažėja, nes žmonės randa būdų, kaip įsigyti sekso reikmenų kitur.

Perskaityta 799 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias