adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Lubrikantai ir jų populiariausios rūšys

Lubrikantai ir jų populiariausios rūšys

  • Pirmadienis, 01 rugsėjo 2014

lubrikantai

Lubrikantai – tai tokie preparatai, kurie leidžia mėgautis efektyvesniu ir malonesnius seksu. Šį kartą išsamiau neanalizuosime, dėl kokių priežasčių juntamas sausumo jausmas mylintis heteroseksualiai porai. Tačiau naudojantis sekso žaisliukais ar mylintis dviem tos pačios lyties partneriams, šios priemonės tiesiog yra neišvengiamos ir daugiau nei būtinos. Naudoti lubrikantus yra būtina, antraip juntamas ne tik diskomfortas, bet gali išsivystyti ir tam tikros ligos, negalavimai, pavyzdžiui, šlapimtakių infekcija.

 

Nenaudojant drėkiklio, juntamas ir skausmas, sausumas, deginimas, kuris gali nepraeiti net iki poros dienų. Ypač svarbu, kad lubrikantai būtų naudojami analinio sekso metu, kadangi išangė pati natūraliai sudrėkti negali. Ir lubrikanto negali atstoti jokios kitos priemonės – nei aliejai, nei kremai, nei juo labiau seilės, nes jų paskirtis yra visiškai kitokia. Jei naudojamasi prezervatyvais, gali būti, kad lubrikanto nebeprireiks, nes jie natūraliai jau būna šiek tiek sudrėkinti lubrikantais. Tačiau kaip tinkamai išsirinkti lubrikantą ir apskritai kokių rūšių šių sekso komponentų galima įsigyti?

 

Lubrikantas, pagamintas iš vandens

 

Vandeninis lubrikantas yra prieinamas visiems, jo įsigyti galima ir didžiuosiuose prekybos centruose, nebūtina žygiuoti į erotinių prekių parduotuves. Šiuos lubrikantus galima naudoti su įvairiais sekso reikmenimis, prezervatyvais ir pan. Juos paprasta nuvalyti, taip pat šiais lubrikantais galima naudotis atliekant oralinį seksą, taigi tai universali prekė. Tiesa, gal ne visai efektyvu juos naudoti duše, nes jie greitai nusiplauna ir jokio efekto nebejuntame. Taip pat juos oda puikiai absorbuoja ir įsisavina kaip drėkiklius, tad lubrikanto „kursą“ neretai tenka pakartoti. Vandens pagrindu pagamintas lubrikantas nėra brangus, jo kaina gali svyruoti nuo 10 iki 30 Lt, priklausomai nuo kiekio ir ar su skoniu, ar be skonio, ar turi tam tikrą kvapą, ar neturi ir kt. „Pagerintas“ lubrikantas beveik visuomet yra brangesnis.

 

Lubrikantas su silikonu

 

Silikoninis lubrikantas yra brangesnis už vandens pagrindu pagamintąjį, bet jo mažo kiekio užtenka ilgesniam laikui, šis drėkiklis yra skalsesnis ir daugeliu atvejų efektyvesnis, nes neįsigeria į odą, galima naudotis duše – priemonė nenusiplaus. Taip pat silikoninis drėkiklis labai tinkamas alergiškiems žmonėms, kadangi nesukelia alergijų, organizmas su juo niekaip nesureaguoja. Atkreipkite dėmesį, kad šių lubrikantų negalima naudoti su silikoniniais vibratoriais, kitais silikono sekso žaisliukais, nes tokie lubrikantai gali ardyti priemonių paviršių. Reikėtų atidžiai skaityti, ar lubrikantas tinkamas naudoti su prezervatyvais. Netinka ši priemonė ir oraliniam seksui, tačiau, kita vertus, kam jį atliekant reikalinga drėgmė? Jos turėtų ir taip pakakti.

 

Šildantys ir šaldantys drėkikliai

 

Daugelis besimylinčių žmonių nori papildomų pojūčių, todėl renkasi lubrikantus, kurie, prisilietę prie kūno, šildo arba šaldo. Tokie drėkikliai veikia ir tuomet, kai vieta, ant kurių jų užtepta, yra vėsinama pučiant burna. Todėl, kad nejaustumėte pernelyg aštraus deginančio ar šaldančio poveikio, reikėtų lubrikantą pirmiau išbandyti ant mažiau jautrių kūno vietų, pavyzdžiui, užtepti ant šlaunies ar ant spenelio, o jei pojūčiai patiks ir vieta neparaus, vadinasi, galite lubrikantą drąsiai naudoti ir vaginaliniam arba analiniam seksui. Didžiausias privalumas yra tas, kad sekso pojūčiai yra natūraliai sustiprinami, tačiau tai ne visiems yra malonu ir priimtina.

 

Lubrikantai, kurie seksu padeda mėgautis ilgiau

 

Yra sukurta lubrikantų, kurie skirti vyrams, kurie lovoje negali pasigirti ypatinga ištverme. Tokie drėkikliai gerokai apmažina varpos jautrumą, todėl seksas trunka ilgiau. Jų galima įsigyti įvairiais pavidalais, pradedant purškikliais, baigiant želė. Šiuos lubrikantus naudoti galima tik kartą per parą.

 

Perskaityta 4924 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias