adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Vaginaliniai kamuoliukai – labai naudingi moterų lytinei sveikatai

Vaginaliniai kamuoliukai – labai naudingi moterų lytinei sveikatai

  • Pirmadienis, 08 rugsėjo 2014

maksties kamuoliukaiŽmonės apie intymius santykius fantazuodavo visais laikais: tiek anksčiau, prieš tūkstančius metų, tiek ir dabar. Seksas buvo skirtas ne tik giminei pratęsti – tai ir suartėjimo, meilės išraiškos ritualas. Visais laikas moterys ir vyrai stengėsi sužavėti patinkančius asmenis ir užkariauti jų širdis. Pavyzdžiui, žinoma, kad moterys specialias mankštas, skirtas treniruoti vaginos raumenims, atlikdavo jau prieš tūkstančius metų. Šios mankštos padėdavo geriau ištreniruoti intymiuosius raumenukus, nors kai kam tai gali nuskambėti naujai ir kilti klausimas, kur tie raumenukai yra.

Ypatingi reikalavimai senovėje buvo keliami karalių, sultonų, kitų didikų sugulovėms: jos mokydavosi buvimo tobulomis meilužėmis amato, jei taip galima pasakyti. Vėliau intymiųjų raumenų valdymo subtilybės būdavo perduodamos kitoms merginoms, taigi paslaptys ėjo iš kartos į kartą. Vykdavo net ir specialūs mokymai, kuriuos vesdavo labiausiai patyrusius mokytojos: į juos merginos turėdavo atsinešti medinius ar akmeninius kamuoliukus. Tuo metu vaginaliniai kamuoliukai ir buvo gaminti tik iš šių dviejų gamtoje randamų medžiagų (akmenėliai, tiesa, būdavo natūralios formos ir jų apdirbti nereikėdavo). Merginos, norėdamos tapti idealiomis meilužėmis, kasdien ne mažiau pusės valandos turėdavo dirbti su savo intymiaisiais raumenimis. Taigi vaginalinių kamuoliukų istorija siekia tūkstančius metų.

Vaginalinių kamuoliukų paskirtis – kokia ji?

Kaip ir galima nuspėti, vaginaliniai kamuoliukai skirti treniruoti vaginos raumenis. Pratimai juos padeda sustiprinti, tonizuoti, suaktyvinti ir panašiai. Taip pat su vaginaliniais kamuoliukais galima pakoreguoti intymiosios vietelės apimtį. Tempiant raumenis, užtikrinamas vaginos standumas, tamprumas – tai ypač svarbu moterims, kurios netrukus turės gimdyti ir į pasaulį išleis naują gyvybę. Reguliariai, dar iki gimdymo atliekant pratimus, pagimdyti bus lengviau, sumažėja įplyšimų rizika, be to, makšties raumenys po gimdymo greičiau atsistato ir sugrįžta į pradinę padėtį.

Taigi vaginaliniai kamuoliukai yra svarbūs ne tik toms merginoms ir moterims, kurios nori geriau patenkinti savo vyrus. Jei raumenys mankštinami nuolat, reguliariai, be didesnių pertraukų, lovoje galima pajusti visiškai naujų, abiem malonių ir netikėtų pojūčių. Be to, vaginaliniai rutuliukai gali tapti puikia įžanga į meilės žaidimus ir atstoti kitus sekso žaisliukus. Tai gali tapti ir puikia priemone, kuri leis moteriai geriau susijaudinti ir įsiaudrinti, įsijausti į žaidimus. Taip pat, manoma, ištreniruoti vaginos raumenys ateityje padeda išspręsti problemas, susijusias su šlapimo nelaikymu ir šlapimo pūslės susilpnėjimu.

Naudotis vaginaliniais kamuoliukais paprasta

Prieš pradedant naudotis vaginaliniais kamuoliukais, svarbu gerai pažinti savo kūną ir identifikuoti, kur tiksliai yra vaginos raumenys. Juos turėsite išmokti valdyti be užpakaliuko raumenų. Kūnu pajusite, kaip tinkamai sutraukti ir atpalaiduoti raumenis. Kamuoliukai naudojami jums esant stačioje pozoje, rankas galima laikyti uždėjus ant šonų arba ištiesus. Taip pat labai svarbu laikytis higienos, nes kamuoliukai atsidurs viduje. Prieš naudojimąsi kamuoliukais ir juos panaudojus reikėtų sekso reikmenis gerai nuplauti, nusausinti.

Kuo ypatingi vaginaliniai raumenys? Vaginos raumenys yra tarsi padalinti į 3 dalis: apatinius, vidurinius ir viršutinius. Apatinius raumenukus (greta įsiskverbimo į makštį) treniruoti yra labai lengva, nes jie puikiai išvystyti. Vidutinius raumenukus mankštinti yra sunkiausia, o viršutiniai intymieji raumenys yra greta gimdos kaklelio. Pradžiai galite atlikti tokius pratimus: įtempkite vaginos raumenis ir jais pasistenkite apgaubti vaginalinį kamuoliuką, jį pajusti. Kai vaginaliniai kamuoliukai yra viduje, reikia darbuotis su raumenimis, juos tai suspaudžiant, tai atleidžiant. Jau išmokus naudotis kamuoliukais, juos makštimi mokėsite stumdyti aukštyn ir žemyn – tai kartu leis mėgautis malonesniais meilės žaidimais lovoje.

Perskaityta 796 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias