adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Vibratoriai: tarp daugybės funkcijų ir nepriekaištingos kokybės

Vibratoriai: tarp daugybės funkcijų ir nepriekaištingos kokybės

  • Pirmadienis, 15 rugsėjo 2014

kokybiski vibratoriai

Vibratorių galima drąsiai vadinti visų laikų populiariausiu sekso žaislu Nr. 1. Šiandien pasidairius po parduotuvių lentynas ar internete, galima rasti praktiškai bet kokių variantų: vibratoriai gaminami tokio dydžio ir pločio, koks yra ir tikras penis, galima įsigyti pačių įvairiausių spalvų ir formų vibratorius, kurie stebina savo išskirtinumu. Nesvarbu, kokį sekso žaislą ketinate įsigyti, svarbu, kad jis suteiktų kaip galima daugiau malonumo, todėl viską darykite lėtai, mėgaukitės, naudokite lubrikantą.

 

Jei vibratoriai iki šiol nepatraukė jūsų dėmesio ir tik dabar nusprendėte įsigyti šį sekso žaisliuką, tuomet nepirkite labai didelio vibratoriaus. Kaip pastebima, stimuliacija naudojantis realios varpos dydžio vibratoriais yra labai intensyvi, tad, manome, jums pakaks ir mažesnio, subtilesnio žaisliuko.

 

Vibratorius G taškui

 

Yra tokių vibratorių, kurie vienu metu leidžia patirti ir vaginalinį, ir klitorinį orgazmą – tai vibratorius su auselėmis, skirtomis papildomam dirginimui. Kai kuriuos vibratorius galėsite naudoti drauge su savo partneriu. Lubrikanto reikėtų tepti ant sekso žaisliuko, net ir tuo atveju, jei esate susijaudinusi ir pasiruošusi karštiems intymiems žaidimams.

 

Vibratorius, skirtas dirginti G taškui, ties viršūnėle yra išlenktas, todėl dirgina G tašką ir suteikia pojūčių. Taip pat galima nusistatyti patinkantį vibravimo rėžimą, nuo intensyvesnio iki mažiau intensyvaus, priklausomai nuo to, kas jums patinka ir kas yra malonu. Pradžioje galima vibratorių naudoti neintensyviai, kaip kad būna tradicinio sekso metu. Vėliau galima padidinti intensyvumą, o jau prieš pasiekiant malonumą galima vibraciją sumažinti iki minimumo, kai judesiai vos juntami. Variacijų čia yra pačių įvairiausių, ir tik jūs po ilgalaikių bandymų galite atrasti tą dirginimo metodą, kuris teikia daugiausia palaimos.

 

Kokie vibratoriai yra patys geriausi?

 

Manoma, kad geriausi yra vibratoriai, pagaminti Japonijoje. Daugelis fabrikų specializuojasi tik vibratorių gamyboje, todėl ją yra visiškai ištobulinę ir tobulai įvaldę. Taip pat savo kokybe japoniškiems mažai nusileidžia sekso žaislai, kurie yra pagaminti Vokietijoje. Ši šalis turi ilgametę sekso žaisliukų gamybos patirtį, manoma, ir pirmoji erotinių prekių parduotuvė prieš pusę amžiaus buvo atidaryta būtent šioje šalyje. Trečioje vietoje pagal kokybę atsiduria kiniški sekso žaisliukai. Taigi tik jums rinktis, kur pagamintą sekso žaisliuką pirksite.

 

Medžiagos

 

Šiuolaikinius vibratorius priimta gaminti iš įvairių medžiagų. Populiariausia jų yra guma, taip pat ne mažiau nusileidžia plastikas ir silikonas, želinė speciali medžiaga, specialus stiklas (iš pastarojo dažniau rasite pagamintus ne vibratorius, bet dirbtines varpas). Kuri medžiaga maloniausia, galite nuspręsti tik jūs pati. Medžiagos lemia ir vibratorių kainas: brangiausiais laikomi silikoniniai, tuo tarpu pigiausi – iš plastiko pagaminti vibratoriai.

 

Tinkama vibratorių priežiūra – labai svarbi

 

Labai svarbu vibratorių prieš pirmą kartą pradedant juo naudotis tinkamai nuvalyti. Vėliau, kaskart vibratoriumi pasinaudojus, jį galima valyti arba specialiu dezinfekciniu skysčiu, kurį taip pat galima įsigyti erotinių prekių parduotuvėse, arba tiesios nuplauti su vandeniu bei muilu. Kad vibratoriai tarnautų kuo ilgiau, iš jų pasinaudojus taip pat būtina išimti elementus, kitaip motoras gali sugesti. Taip pat labai svarbu reguliariai keisti elementus, nenaudoti senų elementų bei nenaudoti jau susidėvėjusio vibratoriaus. Apie tai, kad sekso žaisliukui jau atėjo paskutinės dienos, rodo pakitusi jo spalva, nelygus, apsilaupęs paviršius, parudavusios vietos, kuriose dedami elementai ir panašiai. Taigi norint saugiai naudotis vibratoriumi, reikia jį stebėti ir kaskart, prieš naudojantis, įvertinti prietaiso būklę.

 

Perskaityta 669 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias