adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Ar nerimas dėl per mažo lytinio organo – pagrįstas?

Ar nerimas dėl per mažo lytinio organo – pagrįstas?

  • Pirmadienis, 22 rugsėjo 2014

penio didinimas

Merginos ir moterys daugiausia sielojasi dėl per mažos krūtinės, o štai vaikinai ir vyrai visais būdais bando sukurpti planą, kaip padidinti penį. Taigi krūtinės ir penio didinimas – vienos opiausių problemų, kamuojančių šiuolaikinius žmones. Kai kurių vyrų nepakanka įtikinti, kad seksas su jais ir taip geras, kad svarbiausia yra ne daikčiuko dydis, bet mokėjimas jį tinkamai valdyti, juo tinkamai naudotis. Jie tampa tarsi apakinti tos idėjos, kad jų vyriškasis pasididžiavimas per mažas, ir visais būdais mėgina pasiekti savo tikslo – vienaip ar kitaip pasididinti penį. Vyriškiai, kurie jautrūs ir pernelyg sielojasi dėl per mažo penio, visiškai nenori, kad, nors ir nieko blogo galvoje neturėdamos, jų daikčiuką pavadintumėte mažyliu ar nykštuku – tai jų kompleksus gali paaštrinti dar labiau. Taigi kalbant apie jų vyrišką pasididžiavimą, reikia būti daugiau nei atsargioms ir net juokeliais neleptelti to, kas galėtų nužudyti visą aistrą.

 

Situacija visai gera, jei penis yra storas, tačiau trumpas. Tačiau gal ne visai gerai tiems, kurie yra ilgų bei plonų it pirštas genitalijų savininkai. Taigi kur kas svarbesnis lytinio organo storis, puiki erekcija bei, žinoma, vaikino ar vyro mokėjimas elgtis lovoje. Na o jei jis negali pasigirti dideliu bei manevringu peniu, galbūt šį trūkumą gali kompensuoti pirštukais, sekso metu papildomai panaudodamas sekso žaislus ar dar kitaip (kaip – jau paliekame jūsų abiejų fantazijai). Be to, kiekvienas vyras turėtų įsisąmoninti, kad visi jautriausi jos taškai yra vos 2-3 cm gylyje, tad penio didinimas nėra ypač aktualus – ilgesnis penis dar nereiškia, kad seksas bus kokybiškesnis ar malonesnis.

 

Tačiau jei nepavyksta jo nuraminti, vis tiek reikia ieškoti būdų, kaip jam padėti ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Juk jo „įrankis“ simbolizuoja vyriškumą, jėgą, stiprybę, tvirtumą ir panašias savybes. Galbūt didesnio nei įprasta vyriško pasididžiavimo simbolis atėjo iš gamtos – patelės renkasi tą patinėlį, kuris turi didžiausią lytinį organą, tad gamtoje vyksta simbolinės varžybos, kuris nugalės. O štai žmogus kartais nė pats nesuvokia, kodėl jam gali būti toks aktualus lytinio organo dydis. Pasąmonėje užfiksuota tai, kad didelė ir „galinga“ varpa – tai jo gebėjimas nugalėti ir triumfuoti, kad didesnis penis reiškia galią ir viršenybę tarp kitų, kad tai gali pakeisti ir įrodyti aukštą jo padėtį. Tačiau šiandien merginoms ir moteris daug svarbiau, ar žmogus geras, jautrus, koks jo charakteris, ar jis myli vaikus ir gyvūnėlius, o ne toks subjektyvus dalykas kaip penio dydis.

 

Visgi kompleksai per vieną dieną nepraeina, ir jeigu jam/jums žūtbūt reikia didesnio daikčiuko, yra įvairų būdų savo tikslui pasiekti. Penio didinimas galimas įvairiais metodais – erotinių prekių parduotuvėje įsigyjant specialias penio didinimo pompas, geriant vitaminus ar maisto papildus penio didinimui, kasdien nešiojant specialius įtaisus, kurie tempia raiščius ir tokiu būdu didina penį. Jei nė viena minėtųjų priemonių nėra efektyvi, galimos ir penio didinimo operacijos, tačiau jos yra brangios, kaina – nuo kelių tūkstančių litų, ir viskas vyksta gerokai sudėtingiau. Na o čia keli elementarūs ir paprasti pasiūlymai, nekainuojantys nė cento, kaip penį galima padidinti bent vizualiai ir kaip labiau pasitikėti savimi:

 

Pašalinti gaktos plaukus, kad penis didesnis atrodytų vizualiai.
Numesti pilvuką. Kai nėra pilvuko, ir pats penis atrodo didesnis, nes jo niekas neužgožia.
Mylėjimasis šuniuko poza. Tokia poza besimylint penis įsiskverbia ypač giliai, todėl nesijaučia jo dydžio/ilgio.

 

Perskaityta 809 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias