adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso prekės Jai – kaip išrinkti tinkamiausias?

Sekso prekės Jai – kaip išrinkti tinkamiausias?

  • Pirmadienis, 29 rugsėjo 2014

sex prekes moterims

Jei esate nebe naujokai ir jau esate įsigiję vieną kitą erotišką žaisliuką, tikriausiai kažką nauja įsigyti nebus sudėtinga. Jei dovanos ieškote savo merginai ar žmonai, kuri jau turi menkutę sekso žaislų kolekciją, taip pat dovanos pasirinkimas nebus toks sudėtingas ir varginantis procesas – tiesiog užteks nupirkti sekso reikmenį, kuris už merginos jau turimą yra brangesnis, prabangesnis ir visais atžvilgiais funkcionalesnis. O kas tada, jie miegamajame iki šiol neturėjote jokių papildomų priemonių ir aistrą kurstė tik miegamojo aplinka ir įkaitęs partnerio kūnas?

 

Jei nutarėte, kad reikėtų kažko, kas padėtų paįvairinti intymųjį jūsų dviejų gyvenimą, nesielkite spontaniškai, nepasitaręs su partneriu, nes mėginimas netikėtai pasiūlyti jam vieną ar kitą sekso reikmenį gali virsti tikrų tikriausiu fiasko. Gal apskritai jis ar ji miegamajame nori išvengti bet kokių pašalinių daikčiukų, tokių kaip sekso prekės ir nėra nusiteikęs išbandyti kažką nauja? Pakalbėkite, pasitarkite, ir jei partneris nieko blogo nematys bei bus ištroškęs naujovių, galite dviese keliauti į sekso reikmenų parduotuvę ar netgi apsipirkti internetu – taip sekso prekes geriau apžiūrėsite ir nereikės rausti prieš pardavėjas.

 

Jei norite mylimajai padaryti staigmeną, turėtumėte apsiginkluoti kantrybe ir pasigilinti, kurie sekso žaislai apskritai gaminami, kuo jie vieni nuo kitų skiriasi ir kuo yra ypatingi.

 

Ką nupirkti? Prieš nuspręsdami, kokią prekę nupirkti, gerai pagalvokite, kas jai patinka. Jei mergina ar moteris dievina klitorio stimuliaciją, jai labai patiks ir pravers vaginaliniai kamuoliukai. Beje, su jais bus galima daryti ir tam tikrus pratimus, kurie sustiprina lytinę sveikatą ir pagerins lytinę funkciją. Puikiai tiks ir vibratorius – tai pati perkamiausia sekso prekė, kurią perka ir vyrai savo moterims dovanų, ir pačios damos. Jei mylimoji niekada dar nėra turėjusi vibratoriaus, pirmam kartui nepirkite pernelyg įmantrių, išskirtinių formų sekso žaisliukų – pakaks paprastesnių klasikinių, tikroviškų, panašių į vyro lyties organą.

 

Jei dama mėgsta puoštis, puikiai jai tiks seksualūs drabužėliai – viso kūno kojinės, naktinukai, kojinaitės ir pašėlusios liemenėlės. Jei mergina kompleksuoja dėl per mažos krūtinės, manome, kad jai galėtų patikti ir turėtų tikti krūtinės didinimo pompa. Savo damą pažįstate geriau, taigi manome, kad parinkti kažką universalaus nebus taip jau sunku.

 

Jei idėjų vis tiek stinga, naujokams labai pravers universalios, abiem partneriams tinkamos sekso prekės – tai sekso reikmenų rinkiniai. Čia rasite visko, ką galėsite išbandyti per kelis kartus: ir vaginalinius kamuoliukus, ir mini vibratorius, ir penio žiedus, ir analiniams malonumams skirtus kaiščius ar rutuliukus ir kitas priemones. Taigi jei pristigo idėjų, drąsiai įsigykite vieną ar kitą rinkinuką. Nesvarbu, kokį žaislą beišrinktumėte, drauge su juo nepamirškite nupirkti ir lubrikanto: jis leis sklandžiai pasinaudoti sekso žaislais nepatiriant skausmo ar sausumo pojūčio. Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

 

Sekso prekės dydis. Esate kelis kartus savo mylimajai dovanojęs apatinio trikotažo, tačiau nei kartą nepataikėte su dydžiu? Galime tik pradžiuginti jus: sekso prekės dydis, jei rinksitės vidutinio dydžio variantą, tiesiog negali jai netikti.

 

Spalva. Ypač tarp sekso prekių populiarūs juodos spalvos vibratoriai, nes juos ir prižiūrėti gerokai lengviau. Tad galite įsigyti tamsios spalvos sekso žaisliuką. Jei sekso reikmenį ketinate naudoti drauge su savo partnere, nesirinkite pernelyg tikroviško ir vyrišką organą tiek spalva, tiek kontūrais primenančio žaisliuko, nes taip ir jūs, ir partnerė gali pasijusti šiek tiek nejaukiai.

 

Perskaityta 4582 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias