adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Vaginaliniai kamuoliukai, jų rūšys ir intymiųjų raumenų treniravimo būdai

Vaginaliniai kamuoliukai, jų rūšys ir intymiųjų raumenų treniravimo būdai

  • Pirmadienis, 27 spalio 2014

vaginalinis kamuoliukasTikriausiai jau esate ne kartą girdėjusios apie vaginalinius kamuoliukus ir jų naudą treniruojant vaginos raumenis. Jei žodžių junginys „vaginaliniai kamuoliukai“ jums nėra girdėtas, tikriausia nesidomite, kaip dovanoti daugiau malonumo savo partneriui lovoje ir apskritai sekso naujovių rinka jums yra tabu. Vaginos raumenų treniravimo technika turi netgi specialų pavadinimą – tai vumbildingas. Kuo šie pratimai ir kuo kamuoliukai dar naudingi be begalinio malonumo suteikimo sau ir partneriui? Naudojimasis jais leidžia išvengti raumenų suglebimo, išsitampymo po gimdymo, taip pat moterims, kurios nejaučia vaginalinio orgazmo, leidžia jį patirti. Kaip teigia statistika, daugelis merginų ir moterų geba patirti tik klitorinio tipo orgazmą.

Pratimų kompleksai

Pratimai, skirti treniruoti intymiesiems raumenims, egzistuoja jau labai seniai. Manoma, kad vaginaliniai kamuoliukai išrasti senovės Kinijoje, kur klestėjo geišų ir sultonų sugulovių kultūra. Jos turėjo pereiti itin griežtus testus, kad galėtų atsidurti kilmingųjų miegamuosiuose. Šiandien taip pat yra tam tikrų technikų, mokančių atlikti intymiųjų raumenų mankštas. Vieni jų – tai Kėgelio pratimai. Kėgelis buvo gydytojas, kuris, ieškodamas būdų, kaip padėti nuo šlapimo nelaikymo ir kitų lytinių problemų kenčiančioms moterims, ir išrado makšties raumenų treniruotes. Šiandien norint turėti tvirtus, standžius makšties raumenis, reikėtų atlikti arba Kėgelio pratimus, kurių pavyzdžių yra gausu internete, arba įsigyti vaginalinius kamuoliukus, kurie leis atlikti efektyvias ir malonias treniruotes. Kamuoliukai šiandien gaminami iš įvairiausių medžiagų ir nė iš tolo neprimena anksčiau naudotų medinių arba akmeninių kamuoliukų. Šiandien galima įsigyti pačių įvairiausių rūšių, dydžių, spalvų, skirtingų paviršių, netgi vibruojančius vaginalinius kamuoliukus. Jų kainos svyruoja nuo keliolikos iki maždaug 100 ar daugiau litų.

Pirma, ką reikia išmokti įsigijus vaginalinius kamuoliukus – tai tinkamai sutraukti, o vėliau – ir atpalaiduoti  makšties raumenis. Jei besišlapindamos galite trumpam sustoti, vadinasi, vaginos raumenys puikiai veikia ir be vargo galėsite atlikti pratimus. Suspausti vaginos raumenis galite ir be treniruočių – pirmiausia reikia pažinti savo kūną. Tik jokiu būdu negalima vienu metu naudoti ir užpakaliuko, preso raumenų, nes tai jau visai kitos treniruotės, nebe makšties raumenų.

Pratimai, kuriuos galite atlikti su vaginaliniais kamuoliukais

Pirmasis pratimas – apgaubimas. Įdėkite švarius kamuoliukus į makštį ir bandykite juos apgaubti. Vagina turi apatinius, vidurinius ir viršutinius raumenis. Apatiniai raumenukai yra prie įsiskverbimo į makštį, paprastai jų treniruoti nereikia. Vidutiniai raumenys eina per visą vaginos ilgį, o štai viršutiniai – greta gimdos kaklelio ir jį apimantys. Mokykitės kontroliuoti šias raumenų grupes, ir maždaug po mėnesio jau pajusite įdirbį ir šių pratimų privalumus.

Kamuoliukams esant viduje, juos intensyviai suspauskite ir atleiskite. Kai geriau įgusite, tikėtina, kad vaginaliniai kamuoliukai laisvai „vaikščios“ aukštyn ir žemyn, gebėsite juos paslinkti į šoną ir taip toliau. Treniruoti vaginos raumenis su kamuoliukais reikėtų kasdien arba blogiausiu atveju – kartą kas 2 dienas. Treniruotės gali trukti nuo 10-15 minučių iki pusės valandos. Pradedant treniruotis, viskas gali atrodyti monotoniškai ir neįdomiai, tačiau vėliau pajusite naujų pojūčių, o gal net ir būsite apdovanotos orgazmu.

Kaip pasirinkti tinkamus kamuoliukus?

Pirmam kartui įsigykite didesnius ir lengvesnius vaginalinius kamuoliukus, būtinai su virvute, ir jų svoris neturėtų būti išcentruotas. Pirkdamos antruosius kamuoliukus, įsigykite mažesnius, sunkesnius kamuoliukus, kurie galbūt nebus tarpusavyje sujungti virvele. Kai tobulai išmoksite naudotis šiais, galite įsigyti ir visai kitokį prietaisą – kabliuką, ant kurio kabinami specialūs svareliai. 

Perskaityta 1271 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias