adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip sukurti tobulą meilės atmosferą ir įžiebti naujus jausmus

Kaip sukurti tobulą meilės atmosferą ir įžiebti naujus jausmus

  • Pirmadienis, 03 lapkričio 2014

jausmaiSvarstote, kaip tinkamai paįvairinti savo seksualinį gyvenimą? Pateiksime kelis patarimus, padėsiančius įsiaudrinti patiems ir įaudrinti savo antrąją pusę.

  1. Sekso žaislai. Įsigykite pūkuotus antrankius ar specialią penio movą – tai į lovos žaidimus įneš kažką nauja ir netikėta. Jei neturite kompleksų, galite įsigyti ir vibratorių bei juo žaisti partneriui stebint.  Šiandien išrastas ir panašus vyrams skirtas malonus žaisliukas – tai prostatos masažuoklis. Įtinkinkite vyriškį išbandyti ir jį.
  2. Nepamirškite karštų glamonių ir bučinių. Daugelis moterų teigia nespėjančios susijaudinti tik todėl, kad prieš seksą nėra jokios įžangos. Glamonėkite vienas kitą, lieskite kūnus liežuviu ar pirštų galiukais, galite išbandyti ir masažą su ledo gabalėliu ar plunksnomis – nauji pojūčiai garantuoti.
  3. Nevenkite ir greito sekso, dar vadinamo „greituku“. Kartais nutinka taip, kad aistrai užsiplieksti pakanka tik vieno žvilgsnio. Kad ir kur bebūtumėte, neatsisakykite meilės nuotykių – tai bus kažkas nauja ir netikėta Jūsų santykiuose. „Greitukui“ nereikalingi nei sekso žaislai, nei ilgos įžangos: pakanka tik jųdviejų begalinio noro pasilepinti meilės žaidimu.
  4. Naudokite lubrikantą. Kartais iki tobulos meilės nakties trūksta tik lašelio drėgmės, taigi nesibodėkite ir išbandykite lubrikantą: uogų ar vaisių svaiginančio kvapo, saldų ir labai geidulingą. Tai padės paversti kiekvieną judesį dar sklandesniu ir malonesniu.
  5. Jeigu esate moteris, imkitės iniciatyvos. Nors kartkartėmis tapkite meilės žaidimų iniciatore ir sujaudinkite mylimąjį. Galite švelniai jį surišti kaspinu ar virvele bei glamonėti, kol vyriškis bus pakylėtas į devintą dangų. Taip pat dažniau būkite viršuje arba išbandykite tokias pozas, kur didžiausias „darbas“ tenka dailiosios lyties atstovėms.
  6. Netvardykite savęs ir leiskite pasireikšti savo fantazijai. Norite triukšmauti – triukšmaukite, norite švelniai mylimąjį pakandžioti – neatsisakykite ir to, atskleiskite visus slapčiausius savo lūkesčius. Juk geriau viską gauti iš mylimo žmogaus, negu ieškoti kitų partnerių. Jei aistra prigeso, ją įžiebkite, nes kitaip nepadės nei sekso žaislai, nei glamonės, nei bučiniai, nei šampanas ir kitos smulkmenos. 
Perskaityta 8851 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias