adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Vibratorius dovanų – kaip išrinkti geriausią variantą?

Vibratorius dovanų – kaip išrinkti geriausią variantą?

  • Pirmadienis, 10 lapkričio 2014

vibratorius dovanuKokia nors pikantiška proga ar be progos nusprendėte savo damą palepinti ir padovanoti jai vibratorių? Mintis graži ir gera, tačiau jau pradėjus ieškoti pirkinio, daugelis vyrų šiek tiek supanikuoja. Kodėl? Nes pasiklysta tarp vibratorių gausos ir galiausiai nebežino, kurį nupirkti. Atidžiai vibratorius rinkti verta ne šiaip sau, o todėl, kad nenuviltumėte savo partnerės ir kad parinktas sekso žaisliukas jai tobulai tiktų ir patiktų. Įsivaizduokite – nuperkate jai patį didžiausią sekso prekių parduotuvėje rastą falo imitatorių, o ją dėl to sukausto siaubas ir mintys, kad šis gigantas tiesiog netilps. Kažin, ar mergina ar žmona bent panorės išbandyti šį sekso įrankį, tad nesiimkite tokių radikalių sprendimų.

Beje, prieš pirkdami vibratorių jos atsargiai paklauskite nuomonės apie tokius sekso žaisliukus, pasiteiraukite, ar ji norėtų išbandyti sekso žaislą ir ar jį apskritai naudos? Gal ją visiškai tenkina seksas su jumis ir apie nieką kitą ji daugiau nenori nė pagalvoti. Jei mergina sakys, kad mielai išbandys ir naudos vibratorių – šaunu, gerai ir jei ji panorės vibratorių rinktis pati, tačiau tada nebeliks jokios staigmenos ir jokio netikėtumo. Dar vienas neblogas variantas norint, kad ji ir nustebtų, ir galėtų pasirinkti pati – tai dovanoti erotinių prekių parduotuvės dovanų kuponą. Jums nereikės laužyti galvos, kuris vibratorius galėtų tikti ir dovanoti daugiausia malonumo akimirkų. Visgi šis straipsnis tiems, kurie mėgsta savo damas stebinti ir lepinti, taigi pateikiame rekomendacijų, padėsiančių „susigaudyti“, kas ir kaip. Galite drąsiai pirkti vieną iš šių trijų tipų vibratorių – apsirikti galimybė tampa minimali.

Klasikinio tipo vibratorius.

Klasikinio tipo vibratoriai tinka ir patinka visoms, ir tik todėl, kad yra klasikiniai ir puikūs. Jums svarbu parinkti tinkamą dydį, geros kokybės ir iš kokybiškų medžiagų pagamintą sekso žaisliuką. Geriausia, jei sekso reikmuo bus elastingas, savo forma kiek panašus į penio formą, su keliais vibravimo režimais silpnesnei ir stipresnei stimuliacijai. Beje, labai rekomenduojame pirkti įkraunamą, į elektros lizdą jungiamą vibratorių, o ne vibratorių su dedamais elementais. Įkraunamas sekso žaislas ilgiau veiks, be to, nereikės kaskart, norint juo pasinaudoti, ieškoti, keisti, galų gale – ir bėgti pirkti baterijų. Įkraunami daiktai šiais laikais yra gerokai populiaresni ir taupesni, deja, jų kainos kiek aukštesnės, tačiau tai su laiku atsiperka su kaupu.

Vibratorius su kiškučio ausytėmis.

Šie vibratoriai buvo išpopuliarinti amerikietiškų serialų, tokių kaip „Seksas ir miestas“. Šio vibratoriaus pagrindinis akcentas – tai priekinė detalė iš silikono, labai primenanti tikras zuikučio auseles. Šių paskirtis – stimuliuoti klitorį, kai pats vibratorius „darbuojasi“ vaginoje. Auselės maloniai dirgina pasirinkto stiprumo vibracija, tačiau jas galima ir nuimti bei išjungti, jei vibratorius taip sukonstruotas. Taigi šis variantas gal net geresnis už klasikinio tipo vibratorių.

Želinis vibratorius

Puikus pasirinkimas – rinktis vibratorių, pagamintą iš specialios į želę panašios medžiagos, kuri yra minkšta ir spalvota. Labai gerai, jei vibratorių galima valdyti vos vieno mygtuko paspaudimu. Šis sekso žaislas suteikia įvairių kūno vietų stimuliaciją, pradedant vagina, baigiant analine anga. Galima rinktis ir specialų išlenktos formos vibratorių, kuris patiks merginai, mėgstančiai vaginos ir analinės angos stimuliaciją vienu metu. Labai gerai, jei parinksite vibratorių, kuris pasižymi atsparumu vandeniui. Drauge su vibratoriumi padovanokite ir lubrikanto, kuris leis mėgautis malonesniais ir intensyvesniais pojūčiais. Ir pasiūlykite naują sekso žaislą išbandyti drauge.

Perskaityta 1273 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias