adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Masturbatoriai tinka ir poros intymiuose žaidimuose

Masturbatoriai tinka ir poros intymiuose žaidimuose

  • Pirmadienis, 17 lapkričio 2014

masturbatoriaiTenka pripažinti, kad daugelis vyrų mėgsta stebėti save tenkinančias partneres – tai juos įkaitina. O kaip yra moterims ir merginoms, ar joms patinka stebėti partnerį, kai jis žaidžia su savo daikčiuku? Pabandysime perteikti vienos moters, kurios vardas Inga, patirtį.

Kai Ingos vaikinas erotinių prekių parduotuvėje išsirinko ir užsisakė masturbatorių, ji jautėsi šiek tiek sutrikusi ir mintyse savęs klausė, kodėl mylimajam tie masturbatoriai tokie reikalingi, ar jis negalėtų apsieiti be sekso žaislo? Tačiau garsiai mergina to pasakyti nedrįso, nes juk pati turėjo visą didelę sekso žaislų kolekciją. Vyriškas sekso žaislas merginai netgi priminė vieną dar paauglystės laikais girdėtą istoriją: klasiokas labai norėjo intymių žaidimų, taigi nusipirko pačių paprasčiausią batoną, padarė jame skylutę... na o toliau nepasakosime, kaip viskas vyko.

Taigi kai herojės vaikinas nusprendė, kad jam reikia masturbatoriaus, pati Inga nė nebandė atkalbėti savo partnerio ir džiaugėsi, kad jis nuo jos to neslepia ir – dar blogiau – dėl nepatenkintų poreikių nevaikšto pas kitas merginas, t. y. nesuka į kairę. Mergina ėmė įsivaizduoti, kaip partneris elgsis su šiuo nauju sekso žaislu, ką įsivaizduos save tenkindamas, pradėjo šiek tiek nerimauti ir netgi svarstyti, ar jam šis sekso žaislas nesuteiks daugiau malonumo negu reali mergina? Ir visai netikėtai ji pradėjo jausti tarsi mažą neapykantą mažiesiems fleshlight, kurie plačiojoje visuomenėje dar buvo žinomi kaip masturbatoriai. Mergina suprato, kad ji... pavydi sekso žaisliukui, ne kam kitam!

Kai vaikinas vakare grįžo namo, neprasitarė, ar jau gavo savo užsakytąjį masturbatorių, o merginai kirbėjo mintis ne tik pamatyti sekso žaislą, bet ir išvysti, kaip vaikinas juo naudojasi. Mintyse ji įsivaizdavo, kaip galėtų vykti visas procesas, tačiau mintys vis tiek atstūmė masturbatorių ir beliko įsivaizduoti, kaip jis žaidžia su savo ištikimąja rankele.

Ir, galiausiai, atėjo ta akimirka, kai Inga pamatė masturbatorių, gulintį miegamajame ant naktinės spintelės. Masturbatorius atrodė daug didesnis nei visi mintyse piešti ir sekso prekių parduotuvės virtualiose lentynose matyti masturbatoriai. Masturbatorius gulėjo neišpakuotas, ir merginai tiesiog knietėjo kuo greičiau iškrapštyti jį lauk. Pats žaisliukas buvo labiau panašus į žibintuvėlį nei į kažkokį savęs tenkinimo įrankį – 10 balų gamintojams už sumanumą, jei tokį įrankį namuose netyčia surastų vaikai.

Tačiau netrukus jis ištarė viliojantį klausimą, prašantį pagalbos ir siūlymą vienu metu padėti išbandyti naują pirkinį. Mergina nė nedvejojusi sutiko ir išpakavo naująjį vaikino pirkinį. Į rankas paimtas jis atrodė visai malonus, o, be to, buvo bekvapis, nors mergina įsivaizdavo, kad jis kvepės aštriu gumos kvapu. Ingą sužavėjo tai, kad sekso žaislas buvo toks minkštutis ir švelnutis, kaip iš tikros odos ir idealiai atvaizdavo moteriškojo lytinio organo formą. Anga atrodė pernelyg siaura, taigi iš pat pradžių kilo klausimas „Ar tilps?..“.

Vaikinas nieko nelaukdamas stvėrė masturbatorių ir ėmė jį bandyti. Merginai nieko kito neliko, kaip prie šio erotiško žaidimo prisidėti. Kaipmat išsisklaidė išankstinės mintys, kurias ji buvo susidariusi apie masturbatorių – stebėti tokį patenkintą ir susijaudinusį partnerį buvo išties smagu ir gera, be to, matėsi, kad jam tikrai gera ir malonu. Kitus vakarus į „trasą“ ėjo jo kiti ir merginos turimi sekso žaislai, masturbatoriai, dildo, nes daugelio jų jis nebuvo matęs. Tenka pripažinti, kad ši nauja patirtis pavertė porą artimesniais, jie ėmė mažiau varžytis ir santykiai pažengė toliau.

Perskaityta 8550 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias