adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso parduotuvė atkeliauja į Jūsų namus

Sekso parduotuvė atkeliauja į Jūsų namus

  • Pirmadienis, 24 lapkričio 2014

orgazmasSeksas – vienas didžiausių malonumų gyvenime. Tačiau laikui bėgant, ypač jei ilgus metus gyvenama su tuo pačiu partneriu, pradeda norėtis įvairovės ir pokyčių. Lovos žaidimus nuo rutinos išgelbėti gali tik sekso parduotuvė. Arba meilužė ar meilužis, tačiau tikimės, kad imsitės pirmojo patarimo – tai pigiau ir patikimiau, o, be to, nereikės apgaudinėti savo ilgamečio partnerio – vyro, žmonos ar draugo / draugės. Pabandysime pateikti net kelis argumentus, padėsiančius Jus įtikinti, kad išbandyti sekso prekes išties verta.

5 priežastys, kodėl verta apsipirkti elektroninėse erotinių prekių parduotuvėse

  1. Įsigiję nors ir pačią mažiausią smulkmenėlę, kaipmat skubėsite ją išbandyti – tai bus puiki proga pasimylėti ir patenkinti savo partnerį. O galbūt seksu nesimėgavote ištisas savaites ar mėnesius?
  2. Erotinių prekių prekyba užsiimančiose prekyvietėse įsigyti galėsite ir įprastai sekso metu naudojamų smulkmenų: prezervatyvų, lubrikantų, masažo aliejaus, smilkalų ar kitų prekių. Įprastuose prekybos centruose dažnai apsipirkinėjame su vaikais, baiminamės prie kasos sutikti pažįstamų, todėl pirkti erotines prekes čia – ne pati tinkamiausia vieta. Be to, kas garantuos, kad čia parduodamos prekės yra kokybiškos ir tinkamai laikomos? Juk, pavyzdžiui, prezervatyvams reikalingos ypatingos laikymo sąlygos: ne per šviesiose ir ne per šiltose patalpose. O štai bene kiekviena sekso parduotuvė atsako už savo parduodamų prekių kokybę, suteikia garantijų.
  3. Sekso reikmenis itin verta pirkti internetu, kadangi prekės pristatomos dėžutėse be logotipų, užrašų ir kitos informacijos, išduodančios, kad perkate būtent sekso reikmenis. Perkant prekių už didesnes nei, pavyzdžiui, 50 ar 100 litų sumas, galima tikėtis ne tik nemokamo prekių pristatymo, bet ir nedidelių dovanėlių bei staigmenų.
  4. Už prekes atsiskaityti galima vos per kelias minutes, taip pat ir keliais būdais: banko pavedimu, per el. bankininkystės sistemą, populiariausias mokėjimų sistemas bei grynaisiais pinigais, kai kurjeris siuntinį atneša į namus.
  5. Kiekviena sekso parduotuvė internete pateikia kitų lankytojų atsiliepimus, prekės įvertinamos 5 ar 10 žvaigždučių, todėl reikiamą žaisliuką išsirinkti paprasčiau, be to, niekas neskubina ir nedaro spaudimo pirkti būtent tą prekę. 
Perskaityta 2963 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias