adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso žaisliukai kasdieniame gyvenime – kodėl vertėtų juos išbandyti?

Sekso žaisliukai kasdieniame gyvenime – kodėl vertėtų juos išbandyti?

  • Pirmadienis, 01 gruodžio 2014

sekso zaisliukai kasdienNaudojantis sekso žaisliukais, galite pajusti tokių pojūčių, apie kuriuos iki šiol nė nedrįsote pasvajoti. Ar norėtumėte jausti dar didesnį pasitenkinimą seksu ir buvimu vienas su kitu lovoje? Jei taip, aprašysime keletą priežasčių, kodėl turėtumėte į miegamąjį įsileisti sekso žaislelius.

  • Smagumas ir nauji potyriai. Sekso žaisliukai paįvairins nuobodžia jau spėjusią tapti sueitį. Be to, patirsite daugiau malonumo, įspūdžių, pojūčiai taps intensyvesni, nes sekso reikmenys ir sukurti šiuo tikslu.
  • Partneriui reikia didesnio susijaudinimo ir stipresnės stimuliacijos. Vyrai seksui mažiau išrankūs, orgazmą jie patiria kur kas lengviau nei moterys. Tuo tarpu moterims norint pajusti malonumą, reikia ir stipriau susijaudinti, ir intensyvesnės stimuliacijos, pavyzdžiui, kad vienu metu būtų dirginama ir vagina, ir klitoris. Taigi labai padeda tokios erotinės prekės kaip penio žiedas ar klitorio stimuliatorius.
  • Laikas nestovi vietoje. Sekso žaislus naudojo dar mūsų protėviai ir jie nebuvo tokie nekalti, kaip šiandien galėtų pasirodyti. Kam būti konservatyviems ir nepasinaudoti galimybėmis, kurias suteikia šiuolaikinė rinka? Juk gyvename tik kartą, o sekso žaisliukai tikrai nepakenks, atvirkščiai – tik padidins malonumą. Viskas eina į priekį, taigi tobulėti turi ir žmogus, išnaudodamas visas progas, kurias jam skiria gyvenimas.
  • Ji nenori mylėtis ir skundžiasi galvos skausmu? Ar nepagalvojote, kad jai pabodo rutina ir nuobodus seksas? Taigi nupirkite vieną ar kelis sekso žaisliukus, pasiūlykite juos drauge išbandyti ir nė nepastebėsite, kaip visi galvos skausmai išsisklaidys lyg rytinis rūkas.
  • Sekso reikmenys suteikia galios ir abiem leidžia patirti palaimą. Kenčiate dėl per greitai įvykstančios ejakuliacijos? Ne keiskitės pats, o keiskite strategiją: pirmiausia mylimąją patenkinkite vibratoriumi ar falo imitatoriumi, kitais turimais sekso žaisliukais, o jai malonumas jai jau bus arti, imkitės darbuotis ir jūs. Sekso žaislas padės pasiekti abipusį suderinamumą, kurio kartais trūksta poroms. Nebus nepatenkintų ir nusivylusių intymiu aktu – patikėkite tuo.
  • Priežasčių yra be galo daug, ir tik išbandę sekso žaislus galėsite geriau atsakyti, ką naujo įnešė, ką gero jie dovanojo jūsų abiejų santykiams. Išbandykite įvairius sekso reikmenis ir įsitikinkite, kas jums patinka labiausiai.

Kaip atrodyti patyrusiu ir visažiniu meilužiu pasitelkus sekso žaisliukus?

Jei norite tapti tikru sekso žaisliukų guru ir ekspertu, išsiaiškinkite, kaip ir kuris žaisliukas veikia. Prisiminkite mylimosios kažkada išsakytus žodžius, kas jai patinka ir tinka. Sekso žaislai ypatingi tuo, kad jie papildo lytinį aktą, suteikia galimybę vienu metu stimuliuoti kelis intymius taškus, o tai sudėtinga mylintis tradiciškai, nes ir pristinga jėgų, ir ne visada patogu liesti sunkiai prieinamas erogenines zonas.

Kokie sekso žaislai labiausiai patinka damoms?

Jei norite padaryti jai įspūdį, labai tiks vibratorius, falo imitatorius, vaginaliniai kamuoliukai, įvairūs analiniam seksui skirti žaislai, varpos antgaliai arba žiedai ir panašiai. Anksčiau tiek sekso žaisliukai, tiek pats analinis ir oralinis seksas laikyti tabu, kažkuo negražiu ir nešvariu, tačiau laikantis asmens higienos ir atsikračius stereotipų galima patirti dieviškų pojūčių. Jei ir esate nusiteikę prieš, netradicinį seksą galima bent kartą ar du gyvenime išbandyti.

Naudokite ir lubrikantą

Kai naudositės sekso žaisliukais ir mylėsitės bet kokiu būdu, nepamirškite ir lubrikanto, kuris suteiks aktui lengvumo ir sklandumo, abiem partneriams leis išvengti sausumo pojūčio. Taip pat su sekso žaislais galima naudoti ir prezervatyvus – jie leis vibratoriumi dirginti kelias vieteles ir nereikės kaskart panaudojus vibratoriaus kruopščiai jo išplauti. 

Perskaityta 9057 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias