adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Pirmasis vizitas į ne virtualiąją sekso reikmenų parduotuvę

Pirmasis vizitas į ne virtualiąją sekso reikmenų parduotuvę

  • Pirmadienis, 08 gruodžio 2014

sekso prekiu parduotuve interneteJau kuris laikas svarstote, ar nevertėtų įsigyti kokio nors sekso žaisliuko? Jau esate pirkęs kažką internetu, tačiau manote, kad gyvai apžiūrėjus tam tikrus žaisliukus, pavyks geriau išsirinkti? Jei taip, nesibaiminkite ir neleiskite, kad jaudulys, kuris tikrai yra nepagrįstas, sutrukdytų jums smagų apsipirkimą.

Žmonės neretai sako „nepatogu, nesmagu“, tačiau jau tik kažkur apsilankę suvokia, kad nebuvo ko bijoti ir nuogąstauti. Jei visi bijotų ir nesilankytų erotinių prekių parduotuvėse, jos iš viso niekada nebūtų atvėrusios durų. O kadangi tokios parduotuvės egzistuoja, vadinasi, ir norintieji šį tą įsigyti mielai jose apsilanko. Jei šiais argumentais jūsų neįtikinome – nieko baisaus ir neįprasto, pateiksime dar kelis patarimus, kaip atsikratyti įkyrių minčių ir pagaliau išdrįsti peržengti erotinių prekių parduotuvės slenkstį.

Kartu pasiimkite gerą draugą arba net antrąją savo pusę. Dviese kažką daryti visuomet yra drąsiau, taigi čiupkite draugą ar draugę, mylimąjį ir leiskitės į smagią erotinę išvyką. Galėsite pasidalinti mintimis, idėjomis apie tam tikrus pirkinius ir netgi truputį pasijuokti iš tų sekso žaisliukų, kurie jums sukels ne geidulingas, bet greičiau šmaikščias asociacijas. Jei į sekso reikmenų parduotuvę žygiuosite su savo antrąja puse, gal joje surasite tai, ko pirkti visai nenorėjote ir nesitikėjote? Nebūkite abejingas ir neatmeskite idėjų, kaip pagyvinti savo lovos reikalus, surastų sekso prekių parduotuvėje: juk paieškos, kaip geriau patenkinti partnerį ir kaip paįvairinti lovos žaidimėlius, jus būtent ir atvedė čia.

Nebijokite į norimo sekso žaislo paieškas įtraukti ir konsultanto. Kad ir kaip nepatraukliai skambėtų „konsultavimasis dėl vienos ar kitos sekso prekės įsigijimo“, visgi nieko nepatogaus tame nėra. Sekso reikmenų parduotuvėse dirba laisvi, komunikabilūs ir labai malonūs žmonės – pakalbinę juos net nustebsite, kiek naujų žinių gausite. Pirkdami buitinius prietaisus, pavyzdžiui, televizorius ar skambimo mašinas, nebijome apie juos išsiklausinėti visko, taigi kodėl nesužinojus visų techninių detalių apie svajonių vibratorių ar masturbatorių? Patikėkite, jei klausimas jums kyla, vadinasi, savaime jis jau nebus kvailas. Darbuotojai įpratę prie įvairiausių klausimų, todėl jų jau neglumina niekas. Nieko tokio, jei šiek tiek parausite, o balsas trūkinės – visi esame žmonės, taigi natūralu, kad kai kuriose situacijose kartais neadekvačiai imame jaudintis. Tikriausiai žinote, kad nė viena sex parduotuvė panaudotų sekso reikmenų atgal nepriima, taigi tai dar viena priežasčių, kodėl neturėtumėte pirkti „katės maiše“. Šalin visas neigiamas mintis ir pirmyn ieškoti naujo malonumų draugo!

Nelaikykite emocijų savyje, drąsiai diskutuokite ir aptarinėkite jums įdomesnes prekes. Jei norite juoktis – juokitės, jei labai nustebote – netvardykite emocijų. Tai visai normalu ir natūralu. Beje, juokas išsklaido net ir pačią didžiausią įtampą, taigi turėkite tai omenyje. Vėlgi primename, kad sekso reikmenų parduotuvėse dirba labai tolerantiškos pardavėjos ar pardavėjai, konsultantai, taigi jie tikrai nieko pikto nepasakys, jei garsiau nusikvatosite.

Baimė sutikti pažįstamų žmonių – išvenkite jos. Kai kurie žmonės mano, kad sex parduotuvė – tokia vieta, kurioje lankosi visi žmonės, ir kad, vos ten užėję, iš karto sutiksime pažįstamų ir pasijusime, švelniai tariant, nejaukiai. Jei nenorite tokių akibrokštų, eikite į sekso parduotuves ne piko metu – rytais, vakarais, vėlai vakare arba anksti ryte savaitgaliais ir taip toliau – tikimybė sutikti pažįstamų bus gerokai mažesnė. Jei visgi per save neperlipate, apsipirkinėkite internetu – sutaupysite laiko ir nereikės krimstis ar raudonuoti ir sau ar kitiems bandyti kažką įrodyti.

Perskaityta 4131 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias