adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Vibratoriai vyrų akimis: kokią įtaką jie daro dviejų žmonių santykiams?

Vibratoriai vyrų akimis: kokią įtaką jie daro dviejų žmonių santykiams?

  • Pirmadienis, 15 gruodžio 2014

vibratorius su valdymo pultuKalbant apie intymius santykius, daugeliui į feminizmą linkusių moterų iki šiol atrodo, kad patogiau rinktis vibratorių, o ne intymius santykius su vyru. Tačiau visgi tenka pripažinti, kad joks prietaisas neatstos realios meilės ir prisilietimų, buvimo drauge ir tų viliojančių artumo akimirkų. Tačiau ką apie vibratorius mano vyrai? Kokia jų nuomonė apie šiuos intymius žaisliukus?

Vibratoriai nemaišo dviejų žmonių santykiams

Tyrimų duomenimis, daugelis vyrų vibratorių netraktuoja kaip „konkurentų“, kaip nors veikiančių jų ir antrosios pusės seksualinį gyvenimą. Toks ir yra teisingas požiūris į šiuos žaisliukus. Kai kurie vyrai vibratorius savo damoms padovanoja tikėdamiesi, kad jos nenuobodžiaus namuose būdamos vienos. Taip pat vibratoriai mėgstami prieš tolesnius lovos žaidimus – tai sekso paįvairinimas pačiu paprasčiausiu būdu. Poros linkusios išbandyti įvairius sekso žaisliukus, pradedant botagėliais, baigiant falo imitatoriais. Vieni jų skirti damoms, kiti suteikia abipusį malonumą, taigi reikia plėsti požiūrį ir bandyti viską. Įsigijus vieną sekso žaisliuką, dažniausiai įsigyjamas ir antras: taip norisi vis išbandyti kažką nauja ir įdomaus. Kai kurios poros netgi gali pasigirti sukaupusios stulbinamai dideles erotinių žaisliukų kolekcijas savo namuose.

Vibratoriai gali būti, tačiau nebūtinai

Subrendę ir savimi pasitikintys vyrai teigia, kad vibratoriai visiškai nėra reikalingi. Taip pat vyriškiai linkę tvirtinti, kad tų visų kiškučių ausyčių, ančiukų nosyčių mada yra tik laikina ir atrodo kiek kvailoka. Tačiau vargu, ar norą save kuo geriau patenkinti būtų galima vadinti mada? Kaip jau kas išmano. Prieš vibratorius nusiteikę vyrai neigia esantys kompleksuoti ar turintys kokių nors nuoskaudų, susijusių su vibratorių naudojimu. Tačiau jie teigia, kad santykis tarp vyro ir moters turi būti natūralus, kad lovos žaidimai neturėtų apsiriboti tik trintimi tarp dviejų kūnų, nes sekso žaidimuose talpa viskas: ir erotika, ir meilė, ir bučiniai, glamonės, jaudinantys prisilietimai ir kt.

Na o vibratorius ar bet koks kitas žaislas viską nustumia į žmogiškąjį lygmenį, kur dvasiškajam tarsi nebelieka vietos. Žinoma, tai tik tam tikros visuomenės grupės nuomonė, ir jie visai teigiamai žvelgia į žmones, neturinčius sekso partnerių ir besinaudojančius sekso žaisliukais. Šiandien neretai esame įtikinėjami, kad seksas be sekso reikmenų – nuobodus. Iš dalies taip ir yra, nes kiekviena pora nori išbandyti kažką naujo. Tačiau nereikėtų nusiteikti prieš sekso reikmenis ar pernelyg sureikšminti jų naudojimo, nes visiškai natūralu ieškoti būdų pagyvinti santykiams. Tačiau jei meilė, aistra išblėso, vargu, ar ją sugrąžinti sugebės sekso reikmenys. Visagalė yra tik chemija tarp dviejų žmonių, ji – visa ko pagrindas.

Vibratorius – tikrų tikriausiais priešas

Kai kuriems vyriškiams vibratorius atrodo bauginantis ir atgrasantis prietaisėlis. Moterys jį įsigyja tuomet, kai gauna arba per mažai dėmesio iš savo antrųjų pusių, arba kai jų vaikinai, vyrai retai būna namuose, arba tiesiog, be priežasties. Daugelis sužinoję, kad mergina ar žmona naudojasi vibratoriumi, ima panikuoti ir pykti. Vyras gali netgi prarasti pasitikėjimą savo jėgomis, o, kad jį susigrąžintų, neretai pasuka į kairę norėdamas sau įrodyti, kad vis dar yra puikus meilužis ir gali patenkinti bet kurią moterį. Tačiau panikuoti tikrai neverta, juk vibratoriai – eiliniai prietaisai, moterų gyvenime atliekantys ne svarbesnę funkciją negu kad atlieka plaukų džiovintuvas arba tiesintuvas. Tiesiog į viską reikia reaguoti paprasčiau ir negalvoti, kad vibratorius gali atstoti tikrą realų žmogų, nes taip tikrai nėra. Atsakant į temos pavadinime užduotą klausimą, vibratoriai daro gana teigiamą įtaką.

Perskaityta 3751 kartų

1 komentaras

  • Komentaro nuoroda Jorisjo Ketvirtadienis, 18 gruodžio 2014 16:22 posted by Jorisjo

    Na, tai taip vibratorius greičiausiai bus vyrų priešas, retu atveju galėtų būti draugas. :D

Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias