adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip išsirinkti prezervatyvus

Kaip išsirinkti prezervatyvus

  • Trečiadienis, 04 vasario 2015

Prezervatyvų pasirinkimas

Prezervatyvai yra laikomi viena saugiausių priemonių nuo nėštumo, tačiau be saugumo funkcijos jie turi ir kitų. Šių sekso priedų pasirinkimas yra didelis, todėl kartais nelengva apsispręsti, koks prezervatyvas būtų geriausias. Renkantis patariama atkreipti dėmesį į du pagrindinius dalykus: patikimumą ir malonumą.

Patikimumas ir saugumas

Svarbiausia prezervatyvo funkcija visgi yra apsauga nuo galimo nėštumo bei lytiškai plintančių ligų. Todėl renkantis patartina paisyti tokių aspektų:

  • Prezervatyvai turi būti tinkamo dydžio. Per didelis arba per mažas prezervatyvas gali ne laiku nusmukti, praplyšti ir sukelti nepageidaujamas pasekmes. Žinoma, tai yra itin reti atvejai, tačiau geriau vengti ir jų rizikos. Dažniausiai prezervatyvai yra universalaus dydžio, tačiau jų galima rasti ir kitokių, pavyzdžiui, labai didelio dydžio. Galbūt sakysite, kad prezervatyvai internetu nesuteikia šanso „pasimatuoti“ – tačiau iš tiesų tokio šanso nėra apskritai, kad ir kur pirktumėte. Vienintelis būdas – išbandyti ir stengtis įvertinti, ar tikrai prezervatyvas yra tinkamas.
  • Dėl padidinto saugumo jie gali būti sutepti specialiais spermos daleles sulaikančiais skysčiais. Siekiant ypatingo saugumo, verta rinktis tokį variantą.
  • Kai kurie prezervatyvai būna sutepti lateksu ar aliejumi, sumažinančiu trintį. Žinant savo poreikius, reikia turėti omenyje, kad per didelė trintis taip pat gali  paskatinti plyšimą. Taigi, jeigu reikia papildomos drėgmės trinties sumažinimui, verta rinktis specialiai parengtus prezervatyvus arba papildomai naudoti atskirai įsigytą lateksą, aliejų.
  • Verta atkreipti dėmesį į gaminio sudėtines dalis ir įsitikinti, kad nė viena iš jų nealergizuoja nei vieno lytinio akto dalyvio.

Papildoma nauda – malonumas

Vien pažvelgus į Malonu.com asortimentą suprasite, kad prezervatyvai gali būti ne tik praktiški, bet ir paįvairinantys seksualinį gyvenimą.

  • Prezervatyvai gali turėti specialius gaurelius, grublėtą paviršių, o tai veikia kaip papildomi malonūs dirgikliai.
  • Galima rinktis iš įvairių skonių ir kvapų prezervatyvų – mėgstantiems bei mėgstančioms estetiką bei ketinant mėgautis oraliniu seksu.
  • Itin stipraus poveikio norintiems vyrams reikėtų rinktis ploniausius prezervatyvus, su jais į visus pojūčius reaguosite dar jautriau.
  • Vienu metu galima užsisakyti didelį kiekį prekių, o prezervatyvai, internetu užsakomi apskritai panaikina nemalonų jausmą perkant tokius daiktus viešumoje. Juk daug kam bent kartą pasitaikė stovėti prekybos centro eilėje prie kasos ir nedrįsti apžiūrinėti prezervatyvų pakuočių, griebti pirmą pasitaikiusią pakuotę vengiant kitų pirkėjų žvilgsnių. Atkreipti dėmesį į įvairovę, įsiskaityti į detales galima būtent perkant internetu.

Tiek saugumo, tiek suteikiamo malonumo atžvilgiu prezervatyvai turėtų būti svarbūs ne vienam meilės žaidimo dalyviui. Tad diskutuoti apie prezervatyvus, ruoštis išmėginti naują rūšį ir rinktis juos internete – geras būdas ne tik išspręsti svarbius klausimus, bet ir sužadinti aistrą.

Perskaityta 829 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias