adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ arba naujųjų laikų „Kama Sutra“

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ arba naujųjų laikų „Kama Sutra“

  • Trečiadienis, 25 kovo 2015

Apie senovės indų išminties knygą, mokančią kūniškųjų malonumų ir seksualinės įvairovės, „Kama Sutrą“, puikiai žino ne tik kiekvienas Rytų kultūros žmogus, bet ir yra girdėję ir kone visi Vakarai: jeigu ne rimtai pasinaudoję knyga, tai bent juokais padovanoję draugams per gimtadienį. E. L. James knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir jos tęsiniai pusiau juokais pavadinami šių laikų „Kama Sutra“, gimusia Vakarų pasaulyje. Neseniai debiutavęs filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ į tą patį titulą dažniausiai nepretenduoja, nes ekranizacijos poveikis šiek tiek skiriasi nuo knygos, tačiau pastarosios pėdsakas ją skaičiusiam tikriausiai amžiams išliks nepamirštamas.

Erotinių prekių industrijos atstovai džiūgauja, kad „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ yra toks populiarus kūrinys: ledai, kuriuos uoliai ir ne visada sėkmingai lauždavo daugybė reklamų, televizijos laidų, pramogų pasaulio atstovų elgesys, su knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ yra tiesiog išsprogdinti! Šis romanas bei filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ne primityvia, o meniška forma padovanojo milijonams žmonių įkvėpimą kūrybingiau žvelgti į savo seksualinį gyvenimą. Jeigu nemažai moterų ilgą laiką savo vietą miegamajame įsivaizduodavo kaip vieną iš pilkų atspalvių – niūrią ir nuobodžią pareigą, tai visoms, iki šiol nepabandžiusioms iš tiesų pasimėgauti aistros malonumais, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ suteikė tarsi antrąjį kvėpavimą.

Kuo ypatingas šis kūrinys, ir kokį konkrečiai poveikį jis daro? Iš pirmo žvilgsnio – knygoje ar filme tiesiog vaizduojama detektyvu paremta istorija. Ji, žinoma, „užkabina“ skaitytoją, ir „tempia“ per visus pirmosios knygos tęsinius. Tačiau kita milžinišką poveikį daranti romano linija – erotika, itin maloni moters vaizduotei. Jeigu iki šiol kiekviena moteris galėjo pripažinti, kad dauguma net ir nelegalios pornografijos industrijos produkcijos yra skirta vyro vaizduotei, tai dabar jau yra iš kur semtis įkvėpimo bei aistros – iš šios knygos. Prisidengusi nekaltu knygos formatu, ši istorija priverčia kiekvieną moterį svajoti apie tokius sekso žaisliukus, kaip antrankiai arba botagėliai, bei visą margą BDMS ir fetiško žaisliukų įvairovę. Kai kurie sekso industrijos ekspertai prabyla, kad šių malonumą didinančių prekių pasiūla išaugo taip stipriai, jog antrankiai, botagėlis ar prisegamos kojinės jau tampa miegamojo „popsu“. Tačiau, argi svarbu, kaip tai pavadinsime? Juk svarbiausia, kad daugybės porų veidus nuo šiol kasdien puošia nauja, pasitenkinimo šypsena. Kodėl? Jos niekada to nepasakys garsiai – tačiau galbūt tai išgirsite iš už sienos, skiriančios jus ir laimingos poros miegamąjį.

Perskaityta 676 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias