adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Afrodiziakai: magija ar realybė

Afrodiziakai: magija ar realybė

  • Pirmadienis, 27 balandžio 2015

Turbūt visiems teko girdėti apie stebuklingus produktus, žadinančius aistrą. Maistas, kvapas ar gėrimas, žadinantis lytinį potraukį, yra afrodiziakas. Nors ši tema įdomi kone kiekvienam seksualinį gyvenimą gyvenančiam žmogui (net jeigu problemų dėl aistringumo nėra), ji taip pat yra ir ginčytina: mokslininkai vis dar tiria, kuris afrodiziakas iš tiesų gali sužadinti aistrą, o kuris tokį vardą turi nepelnytai.

Sako, kad tik akių dūmimas

Kai mokslas teigia, kad kažkas yra tik akių dūmimas, jis visada turi kažkuo remtis. Jeigu teigiama, kad melas yra afrodiziakas, kas tai tuomet yra tas argumentas, nulemiantis tokį požiūrį? Keista diskusija: žmonės gali tikinti kad tam tikri geriausi afrodiziakai veikia jiems puikiai, o mokslas tikins, kad jie neveikia. Tačiau kodėl atsirado aistra? Mokslas atsakys – galbūt kaltas buvo ne afrodiziakas. Atsiremiame į garsųjį „placebo“ efektą, kai visą bet kokio vaisto poveikį suteikia ne tam tikra medžiaga, o žmogaus įsitikinimas, kad vaistas yra veiksmingas. Taigi, ir geriausi afrodiziakai kartais sulaukia kaltinimų dėl „placebo“ poveikio. Manoma, kad būtent seksualiniam susijaudinimui yra itin reikalingas specialus nusiteikimas, atmosfera, nes tai padeda partneriams atsipalaiduoti. Taigi, kvapnūs eteriniai afrodiziakai, taip pat neva įkaitinančio maisto skanavimas prieš seksą, visų pirma, sukuria tą aplinką, kurioje ir gali kilti aistra, pamiršus dienos rūpesčius bei ėmus labiau pasitikėti savimi.

Tai, kas iš tiesų veikia

Tačiau, net jeigu šios medžiagos ir veikia „placebo“ principu, čia vis tiek galima išskirti, kokie yra geriausi afrodiziakai. Kurie jie, iš tiesų veiksmingi, ar tik stipriai sukuriantys aplinką, yra labai mėgstami ir vertinami? Štai sąrašas afrodiziakų, kurie padės seksą paversti aistringesniu:

  • Eteriniai afrodiziakai. Žmogaus uoslė yra vienas iš pagrindinių pojūčių, tačiau jis bene labiausiai surištas su emocine atmintimi. Malonus kvapas labai stipriai veikia mūsų emocijas (kaip ir nemalonus). Tinkami eteriniai afrodiziakai padės sukurti tikrai malonią ir aistrą žadinančią atmosferą.
  • Maistas ir gėrimai. Atsipalaiduoti padės šokoladas, saldumynai, skoningi maži užkandžiai, neturintys atstumiančio kvapo, uogos, ledai. Beje, persivalgymas (net ir afrodiziakinio maisto) suteiks priešingą reakciją – nieko nebenorėsite.
  • Masažai ir pojūčiai. Puikiai atpalaiduos ir sujaudins malonus masažas, kuriam atlikti pravers afrodiziakai: kvepiantys aliejai, kremai, geliai.
  • Ir dar šis tas. Surasti, kas bus jūsų geriausias afrodiziakas, galite stengtis asmeniniu ieškojimų keliu. Malonu.com siūlo ir daugiau įvairių rūšių afrodiziakų – gal kažkurie iš jų kaip tik sužadins ir jūsų aistrą?
Perskaityta 857 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias