adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Geriausias vibratorius pradedantiesiems

Geriausias vibratorius pradedantiesiems

  • Antradienis, 08 kovo 2016

Nesvarbu, esate vienišas ar turite partnerį, sekso žaislai gali atverti naujus malonumo horizontus. Kad ieškant pirmųjų sekso žaisliukų netektų išsigąsti ar nusivilti, štai nuo ko reikėtų pradėti:

NESKUBĖKITE

Pasikalbėkite su partneriu. Pasakykite, kad jo nepakeis joks žaisliukas. Vibratorius yra tiesiog daiktas, priemonė, kuri padės pasiekti malonumą abiems. Taip pat, tai yra puiki priemonė įnešti įvairovės į miegamąjį.

Nepradėkite nuo gąsdinančių, sudėtingų vibratorių. Pradėkite nuo mažų, o vėliau, pažindami savo kūną ir naująjį pagalbininką – rinkitės iš plačios šių sekso žaisliukų įvairovės.

INTERNETINĖS SEKSO PARDUOTUVĖS

Raskite laiko panaršyti po internetinius portalus. Čia niekas jūsų neblaškys, bus drąsu, o jeigu ko nors nežinote, galite drąsiai klausti esančioje pagalbos linijoje. Jokie klausimai konsultantams neatrodo juokingi ar nepatogūs. Platūs prekės aprašymai, kokybiškos nuotraukos ar netgi esanti vaizdinė medžiaga puikiai Jus supažindins su preke.

LUBRIKANTAS

Nesvarbu, koks žaisliukas bebūtų, keli lašai lubrikanto suteiks komforto ir daugiau malonumo. Jeigu niekada nesate pirkę lubrikanto ir dar nežinote, koks jums labiausiai tinka, pasikliaukite šalia esančios prekės siūlomu ar populiariausią. Prisiminkite, kad su silikoniniais sekso žaisliukais galite naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą.

PIRMASIS VIBRATORIUS

Vibratorius – idealiausias žaisliukas pradedantiesiems, nes jį paprasta naudoti, saugus, tačiau galintis sukurti skirtingus pojūčius, priklausomai nuo to, kur jį panaudosite. Žinoma, vibratorius puikus žaisliukas ir savęs pamaloninimui. Linkminkitės, būkite atviri naujovėms. Nesijudinkite, jeigu nusivilsite pirmuoju žaisliuku, kažkas nepatiks, tam ir yra sukurta tokia įvairovė šių erotinių žaislų!

Rekomenduojame pirmam kartui:

Perskaityta 5573 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias