adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Masturbatoriai. Pradžiamokslis

Masturbatoriai. Pradžiamokslis

  • Pirmadienis, 16 gegužės 2016

Mes visai neseniai pradėjome suprasti, kad masturbacija yra normali, sveika veikla, kuria užsiima visi, kurie gali tuo užsiimti. Deja, kaip ir santykiuose su partneriu, taip ir čia yra reikalinga įvairovė. Vyrai nesulaukdavo didelio asortimento žaisliukų specialiai jiems, tačiau kuo toliau, tuo didesnį pasirinkimą galima rasti.

Kaip veikia masturbatoriai?

Masturbatorius – tai sekso žaisliukas vyrams, kuriame yra skylė panaši į tunelį, kuri yra skirta peniui. Masturbatoriai yra įvairių formų ir stilių. Kai kurie atrodo kaip tikra vagina, kiti yra diskretiški. Tačiau nesvarbu, kaip jie atrodo – jų paskirtis tokia pati – imituoti vaginalinį, analinį arba oralinį seksą. Kai kurie jų turi nelygumus viduje, kurie dar labiau stimuliuoja. Taipogi yra vibruojančių masturbatorių, arba masturbatorių, prie kurių pridedama vibruojanti kulka. Tokiu atveju kur ir kada vibracijos reikia – pasirinkti galite patys.

Kada naudotis masturbatoriumi?

Masturbatoriumi galite naudotis tiek solo partijoje, tiek poroje. Naudojant šį sekso žaisliuką sujaudinti vyrą bus daug paprasčiau.

Kaip naudotis masturbatoriumi?

Lubrikantas yra būtinas su šiuo sekso žaisliuku. Geriausia yra naudoti vandens pagrindo, skystesnį lubrikantą, nes jis lengviausiai prasiskverbs į visus masturbatoriaus plyšelius. Sutepus masturbatoriaus vidų lubrikantu belieka įkišti penį ir judėti norimu greičiu ir kryptimis. O jei masturbatorius vibruojantis – Jums daryti nieko nereikės! Na, nebent paspausti mygtuką.

Masturbatoriai paprastai yra valomi su šiltu vandeniu ir specialiu valikliu, o po to jam leidžiama natūraliai išdžiūti. Su kai kuriais masturbatoriais rekomenduojama naudoti pudrą, kad išlaikyti medžiagos natūralumo pojūtį.

Geriausi masturbatoriai

1. "Solo pulsas"

Tai kitos kartos masturbatorius. Tai ne virbruojantis, o skleidžiantis specialius gilius virpesius masturbatorius. Jis paliečia jautriausias vietas. „Solo pulsas“ gali būti naudojamas ir peniui, kuris nėra erekcijos būsenoje, todėl jis puikiai tinka vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos.

2. “Kobra”

Tai kokybės ir prabangos ženklas - Fun Factory. Masturbatorius, kurį galima naudoti be rankų pagalbos. Net trys skirtingi vibracijos lygiai. Šis gaminys puikiai tinka jautriems vyrams.

3. 3D 

Joks kitas masturbatorius neprilygs kokybe šiam. Tai itn tamprus ir gerai apgaubiantis varpą masturbatorius, kuris tiks bet kokiam dydžiui. Nelygi tekstūra garantuos nepaprastą malonumą

4. Fleshlight Rožinė vagina 

Tai Fleshlight geriausiai parduodamas mastubatorius. Jis pagamintas iš tikroviškos medžiagos, kurioje visiškai nėra ftalatų ir kuri sušyla nuo jūsų kūno skleidžiamos šilumos. Šių masturbatorių dizainas itin praktiškas, nes galima reguliuoti slėgį, iš išorės atrodo diskretiškas, o viduje kaip tikra ir itin patogu naudoti. Visa Fleshlight kolekcija pasižymi aukšta kokybe, net ir išrankiausias čia ras tai, ko reikia.

Perskaityta 8706 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias