adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 10 pagrindinių klaidų naudojant prezervatyvus

10 pagrindinių klaidų naudojant prezervatyvus

 • Trečiadienis, 25 gegužės 2016

Kas nutinka neteisingai naudojant prezervatyvus? Tai tas pats, kad užsidėjus per didelį ar suskilusį šalmą važiuoti motociklu dideliu greičiu. Pasitaikančios tipinės klaidos naudojant prezervatyvus sumažina jų apsaugą 18 %. Pateikiame 10 pagrindinių klaidų ir kaip jų išvengti, kad malonumais mėgautumėtės nesijaudindami.

 1. Vienas dydis tinka ne visiems.

  Kaip ir batai gali spausti arba smukti dėl netinkamo dydžio, taip ir prezervatyvas gali būti netinkamo dydžio. Per mažas prezervatyvas spaus varpą, bus sunku jį užsidėti. Per didelis prezervatyvas smuks, atsiras didelė spermos pratekėjimo tikimybė. Jeigu jaučiate, kad jūsų naudojami prezervatyvai netinka – bandykite įvairius jų variantus, kol nejausite jokio diskomforto. Asortimente galite rasti nuo mažiausių iki didžiausių prezervatyvų.

 2. Svarbus nuoseklumas

  Svabu, kad prezervatyvas būtų ant jūsų penio vos tik atsiras erekcija ir prasidės lytinis aktas. Blogai yra propaguoti prezervatyvo užsidėjimą prieš pat įvykstat ejakuliacijai. Nes ne visada partneris gali būti apsaugotas nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Beje, prezervatyvas apsaugo ne tik nuo nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų, todėl didžiausia apsauga garantuojama tik juo naudojantis visą akto laiką. Norintiems jaustis dar saugesniems – prezervatyvai EXTRA SAFE kaip tik Jums.

 3. Visada turėk atsargų

  Visuomet turėk po ranka prezervatyvą! Tai apsaugos nuo minties turėti nesaugių lytinių santykių. Jeigu norite įvairovės ir nenorite pirkti tokios pačios rūšies didesnio kiekio prezervatyvų, asortimente yra ir rinkinių, kuriuose rasite keletą rūšių prezervatyvų.

 4. Tai ne jūsų kišenei

  Dauguma prezervatyvą ilgą laiką laiko piniginėje, kišenėje ar kitoje vietoje, kuri neapsaugota nuo trinties, kūno šilumos, tiesioginių saulės spindulių. Ir tai, deja, gali sugadinti prezervatyvą. Geriausia šią apsaugos priemonę ilgesnį laiką laikyti spintelėje, kuri apsaugota nuo saulės spindulių ir drėgmės.

 5. Pasibaigęs galiojimas – metas į šiukšliadėžę

  Jokiu būdu nenaudokite prezervatyvo, jeigu jo galiojimo laikas pasibaigęs. Juk nevalgome maisto, kuris jau netinkamas vartoti. O galiojimas ant prezervatyvo tikrai užrašytas ne šiaip sau.

 6. Apžiūrėkite

  Padarykite sekundės laiko pertraukėlę ir išpakavę prezervatyvą jį apžiūrėkite. Įsitikinkite, kad jis nebuvo pažeistas prieš išpakuojant ar pakavimo metu.

 7. Lubrikantas

  Beveik visi prezervatyvai būna lubrikuoti. Tačiau niekada nepamaišys daugiau lubrikanto! Juolab, kad prezervatyvas greitai išdžiūsta, o nuo Būkite budrūs ir naudokite prezervatyvams „draugiškus“ lubrikantus. Tokiais paprastai būna vandens pagrindo lubrikantai. Atkreipkite dėmesį, kad aliejaus pagrindo lubrikantai netinkami naudoti su prezervatyvais, jie ardo lateksą.

 8. Suklydai – pakuok kitą

  Kartais nutinka taip, kad per skubėjimą prezervatyvas pradedamas mauti atvirkščiai. Tokiu atveju reikia mauti naują prezervatyvą, nes galėjote pirmąjį sugadinti ar ištepti priešejakuliaciniu skysčiu, kuriame jau galėjo būti spermatozoidų.

 9. Užmauk teisingai

  Prezervatyvas ant penio turi būti išvyniotas iki pat galo. Tai apsaugos nuo jo nusmukimo. Taip pat turi būti išstumtas visas oras iš prezervatyvo. Maunant prezervatyvą – laikykite suspaudę pirštais jo galiuką.

 10. Nenaudok burnos

  Išpakuoti prezervatyvą reikia tik su rankomis. Plėšdami dantimis ar kerpant žirklėmis pakuotę – prezervatyvą galite pažeisti.


  Tiems, kas niekaip negali pamėgti prezervatyvų, atminkite, kad tai yra nepamainoma apsaugos priemonė nuo nėštumo bei lytiškai plintančių ligų, taip pat prezervatyvai gali įnešti į jūsų miegamąjį naujų spalvų, asortimente galite rasti šaldančių, šildančių, su nelygumais ir kitokių prezervatyvų. Belieka tik išbandyti!

 

Perskaityta 815 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias