adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Tobulas masažas namuose. Ką daryti ir ko vengti?

Tobulas masažas namuose. Ką daryti ir ko vengti?

  • Antradienis, 31 gegužės 2016

Geras masažas pagerina kraujo cirkuliaciją ir mažina stresą. Tai puiki priemonė pagerinti santykius su mylimuoju, nes masažo metu stiprėja emocinis ir fizinis ryšys. Negana to – jaukioje ir komfortabilioje namų aplinkoje jausitės dar geriau nei prabangiame masažo salone. Tačiau reikia žinoti keletą pagrindinių taisyklių tobulam masažui.

TAIP: sukurkite ramią aplinką. Išjunkite telefonus, kompiuterį, televizorių. Jūsų dėmesys turi būti sutelktas į masažą ir daugiau nieko. Žinoma, rami muzika yra būtina nuotaikai sukurti.

NE: lova – ne vieta. Masažui daryti privalomas kietas paviršius. Nereikia specialaus stalo, tiesiog ant grindų patieskite antklodę ir turėsite tobulą vietą masažui.

TAIP: sureguliuokite oro temperatūrą. Turėkite omenyje, kad masažuojamasis bus beveik nuogas, tad turi būti nei per šalta, nei per šilta.

NE: nesegėkite jokių papuošalų. Laikrodžiai, žiedai, apyrankės – viskas turi būti nuimta tam, kad netrukdytų masažui. Beje, atminkite, kad masažuojama gali būti tiek ausų speneliai, tiek pirštai, tad papuošalai tikrai tam trukdytų.

TAIP: naudokite aliejų. Aliejus būtinas lengvesniam pirštų slydimui kūnu, jis prideda jautrumo, lengvumo, o aliejuose esantys kvapai gali papildomai sujaudinti ar padėti atsipalaiduoti. Tačiau venkite aliejaus pertekliaus, juk norite, kad partneris jaustų jūsų pirštus, delnus, o ne tekantį aliejų nuo kūno. Nenaudokite naftos pagrindu pagaminto aliejaus, jis dirgina odą. Jeigu norite masažui suteikti erotiškumo – naudokite valgomus masažo aliejus. Tuomet galėsite įtraukti bučinius į savo masažo seansą jautriausiose kūno vietose.

NE: nepilkite aliejaus iškart ant partnerio odos. Jis bus šaltas ir partneris išsigąs. Įlašinkite aliejaus tarp savo delnų ir jį sušildykite, o jau tada lieskite odą.

TAIP: įneškite įvairovės. Juk nenorite užmigdyti partnerio - nebūkite nuobodūs, keiskite masažuojamuosius judesius. Ir nepamirškite stebėti partnerio reakcijų. Atraskite tai, kas jam patinka.

NE: nesmūgiuokite ir nesukelkite skausmo. Ieškodami įvairovės masaže – nepamirškite, kad stiprūs judesiai, primenantys karate, nesujaudins partnerio. Būkite švelnūs.

TAIP: susitelkite į jautrias vietas. Moterų jautrios vietos – kaklas ir pečiai; vyrų – nugaros apačia.

NE: neverskite partnerio daryti jums masažo. Juk tik tai kas vyksta savo noru teikia malonumą.

TAIP: būkite pasiruošę popierinių rankšluosčių. Naudojant aliejų gali pasitaikyti įvairių netvarkos atvejų, tad kad nepultumėte į paniką ir neišsklaidytumėte ramios nuotaikos – būkite pasiruošę.

Gero masažo!

Perskaityta 1216 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias