adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 8 požymiai, pagal kuriuos sužinosite, ar esate geras meilužis

8 požymiai, pagal kuriuos sužinosite, ar esate geras meilužis

  • Pirmadienis, 06 birželio 2016

Tikriausiai, visiems knieti sužinoti, ar esame geri lovoje. Jūsų partnerių ar išbandytų pozų skaičius dar nieko nepasako apie jus kaip meilužį. Tačiau, jeigu drįstate išbandyti naujoves, rūpinatės tiek savo, tiek partnerio orgazmais – jus galime vadinti seksualiu. Ir štai dar keletas indikacijų seksualumui išmatuoti:

1. Nebijote akių kontakto

Tai nereiškia nuolat sekso metu spoksoti į partnerį. Tiesiog reikia nebijoti karts nuo karto pažvelgti į akis. Juk palaikant akių kontaktą rodote visišką atsidavimą partneriui, jūsų mintys niekur neklaidžioja. Beje, palaikant žvilgsį galite sulaukti naujų įspūdžių ir sulaukti stipresnės malonumo bangos.

2. Mėgstate kavą

Kava gali padėti sužadinti seksualinį apetitą, ypač moterims. Kavos puodelis jums prideda entuziazmo, be kurio gerais meilužiais būti neįmanoma. Taip pat kofeinas padidina kraujo pritekėjimą į genitalijas, kas padaro moteris jautresnes. Na, o vyrams kava padeda kovoti su erekcijos disfunkcija.

3. Reguliariai masturbuojatės

Masturbacija verčia mus labiau pažinti savo kūną, kas sekso metu mums itin praverčia, mes geriau pasitenkiname. Beje, masturbacija palengvina visus kūno skausmus, padeda kovoti su nerimu ir depresija.

4. Esate pamišęs dėl sekso prekių

Naudoti sekso žaisliukus, lubrikantus, tai reiškia rūpintis partnerio ir savo malonumu. Žaislai paverčia seksą įdomesniu, žaismingesniu. Tai itin aktualu ilgalaikius santykius išgyvenančioms poroms.

5. Mėgstate būti nuogi

Žmonės, mėgstantys būti nuogi – pasitiki savimi, savo kūnu ir yra pasitikintys savimi lovoje. Beje, jei miegate su partneriu nuogi - ar dažnai liečiatės savo kūnais – tuo metu išsiskiria meilės hormonas oksitocinas, kuris labiau stimuliuoja ir sustiprina orgazmus.

6. Mėgstate vyną

Atliktas tyrimas parodė, kad žmonės, mėgstantys retkarčiais išgerti taurę vyno, už abstinentus ar mėgstančius kitokius alkoholinius gėrimus – patiria stipresnius orgazmus, geriau atsipalaiduoja.

7. Domitės politika

Dar vienas tyrimas parodė, kad žmonės, aktyviai besidomintys politika – yra geresni lovoje, patiria stipresnius orgazmus. Beje, jie yra linkę į grupinį seksą ir „draugiško sekso“ atvejus.

8. Tavo partneris pasakė, kad esi geras lovoje

Jeigu partneris jūsų niekad nepagyrė – vertėtų sunerimti. O jeigu manote, kad jūsų partneris tiesiog nėra drąsus jums pasakyti, ką apie jus mano, tiesiog paklauskite. Parodykite, kad rūpinatės savo santykiais.

Geru meilužiu gali tapti kiekvienas. Svarbiausia, nebijoti tobulėti. O tobulėjiimo ribas itin gali prapėsti sekso žaislai, malonu.com asortimente, kaip visuomet, rasite, kaip nustebinti mylimąjį.

Perskaityta 836 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias