adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Klausimai apie sekso žaisliukus, kurių gėda klausti

Klausimai apie sekso žaisliukus, kurių gėda klausti

  • Pirmadienis, 13 birželio 2016

Net 89 % jaunų žmonių internete ieško informacijos apie savo seksualinę sveikatą ir sekso žaisliukus. Pateikiame Jums keletą atsakymų, į klausimus, kurie dažniausiai užduodami google paieškos sistemoje.

-Analinis seksas-

Ar gali analinis kaištis dingti kūne?

Ne, jeigu žaisliuko dizainas atitinka žmogaus kūno anatomiją. Kaištis turi turėti platesnį, už visą likusią jo dalį, pagrindą. Būtent jis sustabdys kaištį nuo jo įslydimo į kūną.

Ar saugu naudoti namuose pagamintą analinį kaištį?

Ne, jis tikriausiai neturės apsauginio padelio, o ir medžiaga gali neatitikti higienos reikalavimų.

Ar yra gaminių kurie tinka tiek vaginalinei, tiek analinei stimuliacijai?

Taip, yra nemažai vibratorių, kitokių stimuliatorių skirtų įvairiai stimuliacijai. Tik nepamirškite, jeigu gaminys buvo naudojamas vaginalinei stimuliacijai, prieš analinę stimuliaciją (ir atvirkščiai) būtina jį kruopščiai nuplauti.

-Higiena-

Kaip valyti sekso žaisliuką?

Tai priklauso nuo pačio žaisliuko ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Jeigu jis pagamintas iš stiklo ar medicininio silikono – tiesiog muilu ir vandeniu. Juos galima drąsiai plauti su labai karštu vandeniu. Daug patogesnis būdas yra naudoti specialius sekso žaisliukų valiklius.

Kaip dažnai reikia keisti sekso žaisliuką?

Jeigu pirkote kokybišką erotinę prekę – ji tarnaus tikrai ilgai ir ją pakeisti reiks tik tada, kai visiškai suges ar susidėvės, ar jums atsibos.

Kaip panaikinti nemalonų žaisliuko kvapą?

Jeigu ir kruopščiai jį išplovus – kvapas nedingsta, o gaminys nėra iš 100 % silikoninis, gali būti įsiveisusi bakterija, tokiu atveju žaisliuką teks išmesti ir įsigyti kokybiškesnį.

Ar galiu dalintis žaisliuku su draugu?

Jeigu tai stiklinis žaislas – uždėkite ant jo prezervatyvą ir galite dalintis. Stikliniai žaislai yra higieniškiausi, lengviausiai valomi, o prezervatyvas dar geriau apsaugos.

-Kiti sunkumai:

-Nėštumas

Nėštumo metu galite naudoti visus sekso žaisliukus, kuriuos naudojote ir prieš pastojant. Kadangi kūnas keičiasi, tad tam tikromis pozomis gali nepavykti pasiekti malonumo, žaisliukai tam puikiai gali padėti.

-Baimė susižeisti

Didžiausią baimę žmonėms kelia išbandyti sekso sūpynes, nes ant jų jaučiasi nesaugiai. Visgi nėra priežasties jų neišbandyti, jos išlaiko ganėtinai didelį svorį ir protingai pradedant „suptis“ - traumų tikrai būti negali.

-Baimė tapti priklausomu

Dauguma bijo, kad tik su vibratoriais ir kitais žaisliukais galės patirti orgazmą, o įprasto sekso metu nejausti jokio malonumo. Ši baimė yra nepagrįsta, ji tik gimsta jūsų galvoje. Jeigu įprasto sekso metu sunku pasiekti malonumą, tiesiog ieškokite naujų būtų tam ir atsipalaiduokite. Juk sekso žaislas nepakeičia žmogaus – jis neišnabžda komplimentų ir neapkabina. Jis skirtas tik savo kūno pažinimui.

-Dydis

Pornografijos industrija suformavo iškreiptą požiūrį. Nesvarbu, kas tai būtų: krūtinė, sėdmenys ar penis – viskas turi būti itin dideli. Daugiau – nereiškia geriau. Kokybė yra svarbiausia. Tai liečia tiek sekso žaisliukus, tiek įprastą seksą.

Perskaityta 748 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias