adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Paliesk vyrą šiose vietose ir išvesi jį iš proto

Paliesk vyrą šiose vietose ir išvesi jį iš proto

  • Ketvirtadienis, 16 birželio 2016

Dauguma moterų galvoja, kad viskas, ko reikia vyrams – tiesiog liesti jų penį ir kartais sėklides. Tačiau vyrai turi kur kas daugiau erogeninių zonų. Štai pačios jautriausios:

Tarpvietė

Kas tai? Ir kur tai yra? Jeigu niekada anksčiau nelietėte vyrui šios vietos – nustebinsite jį! Ši erogeninė zona – mažas gruoblėtos odos lopinėlis, yra tiesiai po peniu, tarp sėklidžių ir anuso. Ją galite stimuliuoti daugybe būdų: švelniai spausti, nestipriai patrinti ar perbraukti pirštais. Oralinio sekso gerbėjoms patiks mintis šią vietą lyžtelti liežuviu - vyrą tai bemat išves iš proto. O sekso žaisliukų mėgėjai gali išbandyti stimuliuoti šią vietą masažuokliu ar poros vibratoriumi.

Išangė

Tikrai ne kiekviena mergina yra pasiryžusi stimuliuoti šią vietą, ir netgi kai kurie vyrai gali būti drovūs. Bet tiesa viena – vyro išangę sudaro daugybė nervų galūnėlių, kurias stimuliuojant patiriamas didelis malonumas. Pradėkite nuo vos juntamų prisilietimų, perbraukite pirštu ir stebėkite reakciją. Jam patiko? Puiku, imkitės rimtesnių veiksmų. Nepamirškite naudoti lubrikanto, o dar stipresnei stimuliacijai pasinaudokite nedideliu vibratoriumi ar prostatos masažuokliu.

Kaklas

Vyro kaklas toks pats jautrus kaip ir moters. Bučiuokite, laižykite, lengvai kandžiokite, vedžiokite pirštais.

Ausies speneliai

Tai dar viena erogeninė zona, kuri itin jautri tiek vyrams, tiek moterims. Stimuliuokite šias ausų vietas taip pat kaip kaklą: bučiuokite, laižykite, kandžiokite, masažuokite pirštais. Tai tinka ne tik glamonių metu, bet ir sekso metu – taip vyras dar labiau bus įaudrintas.

Galvos oda

Taip, liečiant vyro galvą – įmanoma jį sujaudinti. Lieskite pirštais, lengvi kutenkite, kitaip masažuokite jo galvą. Tai atrodys nekaltai netgi viešumoje ir tai bus puiki preliudija žaidimams grįžus namo.

Aptarėme 5 jautriausias vyrų erogenines zonas, tačiau neužmirškite viso kūno, ieškokite kas patinka Jūsų vyrui. Ir nepamirškite patyrinėti jo kirkšnių bei alkūnių. Liksite nustebusios.

 

Perskaityta 1568 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias