adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 6 moterų masturbacijos subtilybės!

6 moterų masturbacijos subtilybės!

  • Pirmadienis, 20 birželio 2016

Jeigu Dievas būtų nenorėjęs, jog žmonės masturbuotųsi, jų rankos būtų žymiai trumpesnės“. Moterų masturbacija egzistuoja. Tai puikus būdas pažinti savo kūną ir atsipalaiduoti. O kai kurioms moterims tai vienintelis kelias patirti orgazmą.

Dauguma vyrų galvoja, kad visos moterys masturbuojasi taip pat. Deja, kiekviena tai daro skirtingai. Puiki idėja porai yra stebėti vienas kitą masturbuojantis. Tai ne tik įkaitins, bet ir suprasite, kokios vietos jautriausios, kokiu tempu ar stiprumu geriausia judėti, liesti... Visa tai veda prie geresnio pasitenkinimo ir laimingesnio seksualinio gyvenimo. Visgi, negalintiems sužinoti moterų masturbacijos subtilybių, atskleidžiame keletą jų:

BENDRI BRUOŽAI

Moteris save liečia rankomis. Gali pasinaudoti vibratoriais, dildo ir kitais daiktais. Nors dauguma moterų masturbuojasi gulėdamos ant nugaros, kai kurios mėgsta tai daryti gulint ant pilvo. Taipogi, kai kurios nesinaudoja rankomis. Dildo ar vibratorių laiko suspaudusios tik šlaunimis. Taip pat kojų pozicija kiekvienos yra skirtinga – jos gali būti išskėstos, suglaustos, pakeltos ar nuleistos.

GREITIS IR TRUKMĖ

Vienos mėgsta save liesti lėtai, neskubant, jų masturbacijos sesija trunka ilgai, kitos stimuliuoja save kuo greitesniu tempu ir daug trumpiau. Tai pagrindinė priežastis, kodėl kai kurios moterys tik masturbacijos metu patiria orgazmą. Sekso metu dažniausiai nuo vyro priklauso sekso trukmė ir greitis, o čia – viskas moters valioje.

STIMULIACIJA

Moterys gali naudotis tik pirštais, tiek delnu, viskuo. Rankos gali krypti įvairiomis kryptimis – prieš/pagal laikrodžio rodyklę, aukštyn/žemyn. Kiekviena moteris turi savo pamėgtas kombinacijas, kurios veda didžiojo O link. Nustebtumėte pamatę, kaip įvairiai galima stimuliuoti moters erogenines zonas.

KONKREČIOS SRITYS

Vienos rankos pirštu galima liesti klitorį, o kitoje rankoje laikant virbatorių – ieškoti G-taško. Tai tik viena iš galimų variacijų. Beje, dažnai moteris liečia savo krūtis, spenelius masturbacijos metu. Tai tik dar kartą įrodo, kad krūtinė itin jautri ir svarbi malonumams kūno dalis.

APLINKA

Moterims tiek prieš seksą, tiek prieš masturbaciją yra svarbu nusiteikti. Dauguma prieš tai pasimėgauja karšta vonia ar dušu, susikuria jaukią atmosferą, pasileidžia ramią muziką ar mėgstamą porno vaizdelį.

 

Paklauskite moters, kas ją jaudina. Ir moterys, nebijokite parodyti kaip ir kas Jums patinka. Liksite laimingesni ir labiau pasitenkinę abu.

Perskaityta 1098 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias