adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Patarimai iš porų, kurie kartu dešimtis metų

Patarimai iš porų, kurie kartu dešimtis metų

  • Ketvirtadienis, 23 birželio 2016

Gyventi kartu metų metus gali būti sunku. Tie, kurie susituokę jau 50 metų – mums atrodo tarsi herojai. Kokios paslaptys tų, kurie yra laimingi ir myli vienas kitą metų metus?

Jai 37, kartu jau 17 metų:

Svarbiausia yra išreikšti savo susižavėjimą partneriu daug dažniau, nei mums atrodo, kad to reikia. Tiek vienas, tiek kitas turi jaustis mylimas, geidžiamas. Taip pat svarbu iškart nesusilaukti vaikų. Reikia pagyventi sau, susikurti pamatą, kuris yra tik jūsų dviejų.

Jai 38, kartu jau 18 metų:

Tu negali nustoti būti mielas, romantiškas. Antros pusės lepinimas, komplimentų sakymas turi būti amžinas. Kiekviena diena turi būti maloni ir verta gyventi.

Jam 48, kartu 18 metų:

Štai kas mums padeda išlikti kartu: 1. Juokas. 2. Dosnumas. Tiek emocinis, tiek materialinis, tiek fizinis. 3. Spontaniškumas. 4. Pabuvimas atskirai. 5. Jokių praeities nuoskaudų. 6. Jokio pavydo ir apgeilestavimų.

Jai 47, kartu 22 metus:

Mes tiesiog tikime, kad esame laimingiausi pasaulyje, jog turime vienas kitą.

Jai 55, kartu 30 metų:

Kiekvienais metais susėdame per savo metines pakalbėti, kas labiausiai patiko, kas ne. Abu stengiamės tobulėti ir taip metai iš metų tobulėdami įsimylime vienas kitą iš naujo.

Jai 60, kartu 39 metus:

Jūs privalote būti dosnus. Prieš būdamas piktas, kritiškas ir kažkuo nepatenkintas – pažvelkite į save iš šalies. Supraskite, kad ir Jūs nesate idealus, o tas žmogus gyvena su jumis. Visada geriau būti maloniu, nes geros emocijos, kaip ir blogos, užkrečiamos.

Jai 76, kartu 53 metus:

Mes esame perdėtai mandagūs. Nuolat sakome vienas kitam ačiū ir prašau, nesvarbu kokia smulkmena tai bebūtų.

Jam 80, kartu 53 metus:

Vietoj žodžių: „tu padarei tą, esi toks“, naudokite: „aš jaučiuosi taip“. Gėlės, mielos smulkmenos yra būtinos, kad santykiai liepsnotų metų metus. O pakilimai ir nuosmukiai santykiuose yra neišvengiami, nereikia dėl kiekvienos smulkmenos daryti tragedijos.

 

Perskaityta 589 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias