adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Penio žiedai. Viskas, ką reikia apie juos žinoti

Penio žiedai. Viskas, ką reikia apie juos žinoti

  • Pirmadienis, 01 rugpjūčio 2016

Kas yra penio žiedas? Atsakymas paprastas. Tai žiedas užmaunamas ant penio pagrindo. Žiedų yra įvairių formų, medžiagų, spalvų, populiariausi yra su vibracija, kadangi ji papildomai stimuliuoja partnerius. Pagrindinė žiedo užduotis yra suspausti varpą, taip neleidžiant kraujui ištekėti iš jos. Dėl to vyras gali mėgautis geresne, stipresne erekcija bei intensyvesniu orgazmu. Tai bene populiariausias sekso žaislas, kurį lengva rasti, naudoti ir prižiūrėti.

Kaip užsidėti penio žiedą

Penio žiedas, priklausomai nuo jo rūšies, gali būti maunamas ant penio pagrindo arba kartu ir ant sėklidžių. Jis gali būti fiksuoto arba reguliuojamo dydžio. Kai kurie žiedai taipogi gali būti dėvimi ir ant penio galvutės bei jo viduryje. Dažnai yra parduodami žiedų rinkiniai tam, kad visi žiedai būtų sudėti ant skirtingų penio vietų. Rinkdamiesi žiedą atkreipkite dėmesį į aprašymą ir rekomendacijas.

Vibruojantis ar nevibruojantis?

Penio žiedas gali būti tiesiog paprastas žiedas arba jis gali būti kartu su vibracija. Vibracija gali stimuliuoti abu partnerius, arba tik moterį. Vibruojantys žiedai dažniausiai turi vibruojančią „kulką“, kurią galima tiesiog išimti ar išjungti, kai vibracija pabos, todėl virbuojantis žiedas yra praktiškesnis sprendimas nusprendusiems įsigyti penio žiedą. Vibruojantys žiedai vibruojančios kulkos vietoje gali turėti papildomą iškilimą, kuris tiesiogiai stimuliuos moters klitorį.

Dydis nesvarbus

Penio žiedai pagaminti iš elastingų medžiagų, kad šis gaminys būtų patogus, nevaržytų, o išsirinkti jį būtų kuo paprasčiau, nes nereikia matuoti penio apimties, kuriam bus skirtas šis žiedas.

Žiedų rūšys

Elastingas – elastingi žiedai būna pagaminti iš silikono ar gumos. Tokie žiedai prisitaiko prie bet kokio dydžio ir nesumažina jautrumo. Jie idealiai tinka pradedantiesiems. Juos lengva užsidėti ir nusimauti.

Silikoninis – ilgaamžiškiausi ir saugiausi. Juos itin patogu naudoti ir jie ypač švelnūs odai.

Metaliniai, stikliniai – tai ne pačios populiariausios rūšys, tačiau jei nuspręsite įsigyti tokį žiedą, yra itin svarbu žinoti penio apimtį, kadangi tokių žiedų galimybės prisitaikyti prie bet kokio varpos dydžio yra ribotos. Tokie žiedai itin patinka vyrams, nebijantiems naujovių ir mėgstantiems aštresnius pojūčius.

Naudojimas

Lubrikantas! Vandens pagrindo lubrikanto užtepkite vidinėje žiedo pusėje tam, kad žiedo naudojimas būtų patogesnis ir malonesnis.

Nekentėkite. Žiedas, kuris skirtas tik apjuosti penį maunamas tada, kai varpa jau yra pusiau erekcijos būsenoje. Jis maunamas per galvutę iki pagrindo. Jeigu užmovus žiedą jaučiamas diskomfortas – penį pradeda nemaloniai spausti – nedelsiant nuimkite. Jeigu naudojate žiedą kuris maunamas ir ant sėklidžių – jį dėkite tada, kai penis yra dar suglebęs ir kraujo nėra priplūdę. Pirmiausia, užmaukite sėklidėms skirtą žiedo dalį ir tik tada penio.

Laikas. Penio žiedą naudokite vienam aktui per dieną, kuris trunku ne ilgiau 20 minučių.

Kiti pavojai. Kol išmoksite taisyklingai užmauti žiedą, galite praktikuoti ant varpos, kuri yra suglebusi, taip išvengsite nemalonių pojūčių. Žiedo nereikėtų dėvėti visą naktį ar su juo užmigti, nes gali atsirasti erekcijos audinių pažeidimai.

Malonu.com siūlo platų asortimentą kokybiškų penio žiedų >> žiūrėti čia <<

Perskaityta 1102 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias