adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Šeši moterų orgazmų tipai

Šeši moterų orgazmų tipai

  • Trečiadienis, 03 rugpjūčio 2016

Moterų orgazmai apgaubti mistika. Tikriausiai todėl, nes visai neseniai pačios moterys pradėjo jais rūpintis ir jų norėti! Todėl mokslininkai neliko abejingi ir pradėjo domėtis orgazmais. Ar galite patikėti, kad yra net 6 moterų orgazmų tipai?

Spenelių orgazmas

Glamonėjant spenelius stimuliuojami tie patys malonumo centrai kaip ir liečiant klitorį. Deja, moterų, kurios orgazmą gali pasiekti stimuliuojant tik spenelius nėra labai daug. Norite sužinoti, ar esate viena tų laimingųjų? Rekomenduojame išbandyti spenelių vibratorius ar jautrumo suteikiančius gelius.

G-taško orgazmas

Tai pats mistiškiausias orgazmo tipas, nes daug kam nepavyksta rasti šio paslaptingojo G taško. Tam, kad jį surastumėte, pasitelkite specialius vibratorius ar tiesiog du savo pirštus.

Klitorinis orgazmas

Tikriausiai nėra tokios moters, kuri nėra jo patyrusi. Tačiau tai nereiškia, kad jis yra prastas ir nevertas patirti. Juk tai daugiausia nervų galūnėlių turinti moters vieta, todėl orgazmas yra tiesiog fantastiškas. Patirti kuo intensyvesnį orgazmą galima naudojant jautrumo gelius ar specialius sekso žaisliukus.

Šlapias orgazmas

Taip pavadintas orgazmas, kurio metu moteris ejakuliuoja stimuliuojant G-tašką. Tokį orgazmą patiria tik nedidelė dalis moterų, tam reikalinga praktika ir partnerio kantrybė arba sekso žaisliukų naudojimas.

Analinis orgazmas

Taip, toks orgazmas egzistuoja ir moterų tarpe. Anusas turi daug nervų galūnėlių, todėl kontaktuojant akto metu ar sekso žaisliuku, pasiekiamas didelis malonumas. Analinio sekso žaislai puikiai padės pasiekti tokio tipo malonumą.

Vaginalinis orgazmas

Šio tipo orgazmas yra apipintas mitais, nes dauguma mokslininkų nesutinka, jog įmanoma patirti tokį orgazmą, mat moterys vaginaliniu orgazmu pavadina tai, ką patyrė stimuliuojant klitorį ar G-tašką. Tačiau kiti mokslininkai sako, jog skirtingų zonų stimuliacija sukelia reakciją skirtingose smegenų dalyse, todėl stimuliuojant vaginą, aktyvuojamos visai kitos smegenų zonos ir juntami kiti pojūčiai.

Perskaityta 1437 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias