adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 8 priežastys patirti daugiau orgazmų

8 priežastys patirti daugiau orgazmų

  • Penktadienis, 05 rugpjūčio 2016

Visi trokštame orgazmų dėl jų suteikiamo neapsakomo pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmo. Tačiau orgazmas turi daug daugiau teigiamų savybių, kurių mes nepastebime.

1. Žmonės, patiriantys 4 ar daugiau orgazmus per savaitę, atrodo 7 metais jaunesni

Edinburgo ligoninėje atlikti tyrimai parodė, kad žmonės, kurie patirdavo daugiau orgazmų – atrodė jaunesni. Energingas lytinis gyvenimas bei pasiekiamas pasitenkinimas yra antras pagal svarbą tam, kad išliktumėme jaunesnės išvaizdos ir geresnės sveikatos. Pirmoje vietoje yra fizinis aktyvumas.

2. Orgazmai mažina stresą ir skausmą

Patiriant orgazmą išsiskiria „laimės ir meilės" hormonas oksitocinas, kuris suteikia mums optimizmo, pasitikėjimo savimi. Taip pat jis mažina galvos skausmus ir kitus kūno skausmus, kuriuos sukelia įvairūs uždegimai. Taigi, pasiteisinimas, kad jums skauda galvą ir todėl nenorite mylėtis, tampa nieko vertu.

3. Orgazmai veikia kaip antidepresantai

New Yorko universitete atlikti tyrimai įrodė, kad moterys, kurios reguliariai užsiima seksu, yra mažiau nusivylusios, melancholiškos ir tiesiog blogesnės nuotaikos. Kas tai lemia? Ir vėl hormonai. Orgazmo metu be oksitocino išsiskitria dar ir kortizolis, melatoninas, prolaktinas (kuris tiesiogiai veikia kaip antidepresantas), tirotrapinas ir seratoninas.

4. Orgazmai stiprina imuninę sistemą

Pasak Didžiosios Britanijos medicinos žurnalo, yra glaudus ryšys tarp orgazmų ir mirštamumo. Tie, kurie patiria orgazmą bent du kartus per savaitę – gyvens 8 metais ilgiau. Ir visa tai todėl, nes jų imuninė sistema, širdies bei smegenų darbas bus geresnis.

5. Orgazmai su amžiumi tik gerėja

Atlikta apklausa parodė, kad kuo vyresnėmis moterys tampa, tuo labiau mėgaujasi savo seksualiniu gyvenimu ir patiria orgazmus. Visa tai yra praktikos dėka, taip pat kompleksų mažėjimu ir didėjančia drąsa naudojant sekso žaisliukus. Taigi, nėra jokios priežasties vyresniame amžiuje neužsiimti seksu.

6. Kuo daugiau patiriate orgazmų besimylėdami, tuo didesnė tikimybė yra patirti orgazmus vienu metu su partneriu

Daugumai porų yra sunku ar atrodo, net neįmanoma patirti orgazmus vienu metu. Tačiau tyrimai rodo, jog tam reikia laiko: praktikos bei klimakso amžiaus. Ir tada poros orgazmų pradžios skirtumas gali būti tik 0.8 sekundės.

7. Galite treniruotis ir patirti geresnius orgazmus

Raumenys, „dirbantys“ orgazmo metu, yra vadinami PC raumenimis. Šiuos raumenis treniruoti galima specialiais Kėgelio pratimais. Reguliariai atliekami Kėgelio pratimai tiek vyrams, tiek moterims gali sustiprinti pojūčius orgazmo metu. Moterims efektyvesnis dubens raumenų treniravimas gali būti su specialiais vaginaliniais kamuoliukais.

8. Orgazmai padeda įveikti nemigą

Nors mieguistumas po sekso pasireiškia vyrams, o ne moterims, iš tikrųjų išsiskiriančios, tai lemiančios cheminės medžiagos būdingos abiem lytims. Melatoninas itin gerai sureguliuoja miegą, nuramina ir paruošia nakties poilsiui. Tad nieko negali būti geriau nei sekas prieš naktį, juolab jeigu sunku užmigti.

Perskaityta 604 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias