adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Seksualinis gyvenimas lemia, apie ką fantazuojate masturbuodamiesi

Seksualinis gyvenimas lemia, apie ką fantazuojate masturbuodamiesi

  • Antradienis, 09 rugpjūčio 2016

Masturbacijos fantazija atskleidžia, koks yra dabartinis jūsų seksualinis gyvenimas ir kitus aspektus. Atskleidžiame juos:

Masturbuodamiesi galvojate apie romantiką, bučinius, glamones.

Jūs ganėtinai anksti pradėjote savo seksualinį gyvenimą ir dar yra daug neišbandytų dalykų. Norite išbandyti šį tą naujo, tačiau jaučiate baimę. Tik patirtis bei kompleksų atsikratymas gali atverti fantazijos duris, nebijokite sakyti taip naujiems seksualiniems patyrimams. Su parteriu seksas nėra toks geras, koks galėtų būti. Puikus žingsnis į kitą seksualumo lygį gali būti naujas sekso žaisliukas.

Įsivaizduojate, kad jūs ir jūsų sekso partneris yra visai kiti žmonės

Visai nedaug trūksta, kad jūsų kūrybiškumas atsiskleis ir santykiuose su partneriu. Esate pasiruošę naujiems erotiniems žaidimams ir ypač vaidmenų žaidimams. Jeigu fantazuojate, jog esate kitokių profesijų atstovai, jaunesni ar vyresni nei dabar esate ir t.t. - pirmyn, ne tik fantazijos, o ir miegamasis yra puiki vieta tai įgyvendinti. Gyvenime esantis kūrybiškumas ir spontaniškumas padės Jums patirti naujus potyrius kituose amplua.

Masturbuodamiesi galvojate apie tokį seksą, kokį patiriate įprastai

Jūs mylite savo kūną ir seksualinį gyvenimą. Tačiau gali būti, jog greitai pajusite rutiną. Neleiskite jai įsibrauti į savo miegamąjį, nepaliaukite ieškoti naujų būdų, kaip patirti naujų malonumų su partneriu. Gali būti, kad bijote išžengti iš komforto zonos ir praleidžiate geriausias savo gyvenimo naktis bijodami išbandyti šį tą naujo. Erotinė parduotuvė siūlo įvairiausių pagardų jūsų seksui: nuo įvairiaskonių lubrikantų iki tvirtų supančiojančių antrankų.

Įsivaizduojate grupinį seksą arba orgiją

Išžengėte iš komforto zonos! Tuojaus pasieksite seksualinį nušvitimą. Jūs nesate labai pavydus, mėgstate laisvę, ją suteikiate ir partneriui. Jums beveik nieko netrūksta iki visiško pasitenkinimo lytiniame gyvenime. Jeigu nenorite realybėje užsiimti grupiniu seksu ar juolab orgija - į savo miegamąjį pasikvieskite vibratorių ar masturbatorių - jis bus jūsų trečiasis.

Įsivaizduojate, kaip prieš jus naudoja fizinę jėgą

Nebijote pažvelgti baimei į akis, mėgstate iššūkius. Tačiau esate kiek susidvejinusi asmenybė, tad gali būti sunku suprasti, kas iš tiesų esate ir ko norite. Seksualiniame gyvenime mokate save realizuoti ir beveik nekompleksuojate. Šią fantaziją itin lengva įgyvendinti, jeigu partneris tam neprieštarauja.

Masturbuodamiesi galvojate apie analinį seksą

Kartais mėgstate kontrolę ir nežinomybę. Jus jaudina nauji potyriai, adrenalinas. Jūs esate labai tolerantiški. Seksualiniame gyvenime Jums lengva pasitikėti partneriu.O kai pasitikėjimas yra - sekse galima išbadyti viską, ko tik norisi.

Nefantazuojate masturbuodamiesi

Esate uždaras žmogus, kartais net bijote pats savęs. Yra daug priežasčių, kodėl neišlaisviname savo seksualumo, tačiau tapti atveresniu sau yra paprasta. Masturbuokitės ryte, vėlai vakare ar tiesiog prieš miegą. Pagalvokite, kas jus jaudina, ką norėtumėte patirti, pamatyti būtent dabar, kai esate vienas (-a). Galbūt tai bus įžymybė, jūsų bosas (-ė), treneris (-ė) ar tiesiog nepažįstamasis, kurie jus švelniai bučiuos, tenkins liežuviu ar išpers botagėliu. Nepamirškite liesti savęs. Atminkite – orgazmas nėra tikslas, tikslas yra pažinti save. Jei sunkiai sekasi – pabandykite sekso žaisliukus. Vibratorius moterims ir masturbatorius vyrams bus puikus žaisliukas ir investicija į savo tobulėjimą. Juk pasitikėjimas savimi yra raktas į sėkmę.

Perskaityta 909 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias