adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Geriausios pozos rytiniam seksui

Geriausios pozos rytiniam seksui

  • Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio 2016

Geriausias būdas susierzinimą dėl anksti suskambėjusio žadintuvo pakeisti pakilia nuotaika – yra pasimylėti. Bet kol akis pramerkti sunku, pasimėgauti vienas kitu galima specialiai rytui pritaikytomis pozomis, kuriomis dar miegantį galite nustebinti mylimąjį. Netikėtas seksas taip pat gali praskaidrinti rutiną.

Šaukšteliai“

Jeigu jau pabudote miegodami panašioje pozicijoje – jūs jau pusiaukelėje. Tiesiog prisitraukite prie partnerės nugaros, sulenkite jos kojas ir bučiuokite jos kaklą. Kai tik gausite atsaką – galite pradėti. Jeigu glamones praleidžiate, malonesnei sueičiai naudokite lubrikantą.

 


 

Moteris viršuje

Kol mylimasis miega saldžiai ant nugaros apžerkite jį. Pradėkite bučiuoti kaklą, krūtinę, o jo rankas padėkite sau ant klubų. Kai jis pabus – imkitės veiksmo.

 

 

 Misionierius

Puiki poza, kai šalta, nes viską galite daryti po antklode! Poza – klasika. Puikiai jausite partnerio artumą, galėsite į valias bučiuotis ir mėgautis vienas kitu.

 

 

 

Seksas duše

Bijote pavėluoti į darbą? Galite nusiprausti ir pasimylėti vienu metu. Netikėtai užklupkite partnerį besiprausiantį arba preliudija tegu užsimezga dar lovoje. Seksą duše gali paįvairinti sekso žaisliukai atsparūs vandeniui: poros vibratoriai, masažuokliai.

 

 

 

Rytinis oralinis

Pažadinti partnerį su burnos glamonėmis yra tikrai paprasta, o energijos dozė pastarajam bus didesnė nei išgėrus kavos. Tiesa, nepradėkite per grubiai ar per stipriai. Jeigu kyla abejonių dėl savo ir partnerio higienos – seksą duše paverskite oraliniu duše. Kaip visuomet, naujų spalvų burnos glamonėms suteiks oraliniai lubrikantai.

Perskaityta 923 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias