adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kas vyksta organizme, kai bučiuojamės?

Kas vyksta organizme, kai bučiuojamės?

  • Penktadienis, 12 rugpjūčio 2016

Bučiavimasis yra natūralus procesas, kurį galime atlikti nė negalvodami apie techniką ir kitus aspektus. Tačiau ar žinote, kodėl mus traukia tai daryti? Dėl visko kalti žmogaus natūralūs feromonai. Besibučiuodami mes galutinai nusprendžiame, ar su tuo žmogumi norime turėti palikuonių. O jau seniai kaltu beesančioms poroms bučiniai yra tiesiog malonus procesas, dažnai vedantis į seksą. Taigi, kokie dar dalykai vyksta mūsų orgaznizme, kai lūpos susiliečia?

Padidėja kraujo spaudimas.

Jūs jaučiate tą dilkčiojimą kūne nebe reikalo. Geras bučinys priverčia širdį greičiau plakti. Dėl šios priežasties sustandėja speneliai (vyrams dar, žinoma, ir penis), kartais išmuša raudonis.

Padaugėja adrenalino organizme

Aistros pasekmė – padidėjęs adrenalino kiekis. Dėl to jaučiate, kaip daužosi širdis, prakaituoja delnai ir dingsta baimės jausmas.

Išsiskiria laimės hormonas

Smegenyse šventė, nes išsiskiria dopaminas, o vėliau dar ir oksitocinas. Tai visas laimės ir meilės kokteilis. Būtent todėl mums be galo gera bučiuotis.

Sumažėja stresas

Tiesa, stresas mažėja, o laimės daugėja tik kai bučiuojamės su žmogumi, kuriuo žavimės. Jaučiamės laimingesni dėl minėtųjų hormonų ir adrenalino išsiskyrimo.

Gerėja imunitetas

Ir viskas tik todėl , nes apsikeičiame milijonais bakterijų per seiles! Tačiau beveik visos jos nepavojingos ir leidžia jūsų organizmui tapti atsparesniu ligoms.

Dirba raumenys

Besibučiuojant dirba net 24 veido raumenys! O bet kuriuos raumenis judinant yra deginamos kalorijos. Tad bučiniai nėra tik pasyvi veikla.

Perskaityta 619 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias