adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 geriausios sekso pozos giliam įsiskverbimui

5 geriausios sekso pozos giliam įsiskverbimui

  • Antradienis, 16 rugpjūčio 2016

Kai atrasite šias pozas, net nereikės griebtis penio didinimo priemonių, o tiems, kas apie jas nė negalvojo – patirsite naujų potyrių. Tiek vyrams, tiek moterims gilesnis įsiskverbimas akto metu suteiks naujų spalvų jų seksualiniame gyvenime.

Gilus spaudimas
Partnerė atsigula ant šono ir pakelia vieną koją - vyras atsiklaupęs ją apžergia. Tai nesudėtinga poza, kurios metu vyras stimuliuos dar neatrastus moters taškus. Ši poza itin tinka vyrams, kurie turi lenktas varpas ir moterims, kurios nori patirti moterišką ejakuliaciją.

 

Karutis

Moteris atsigula ant grindų, atsiremia ištiestomis rankomis į žemę - vyras iš paskos pakelia partnerės kojas už klubų. Tai kiek sudėtingesnė poza, nes reikalingas moters fizinis pasirengimas, ištvermė, kadangi pavargsta rankos. Lengvesnis šios pozos variantas yra tiesiog moteriai atsigulti ant pilvo, rankomis jau nesiremiant, tokioje vietoje, kad vyrui priėjus ir pakėlus jos kojas – makštis būtų tokiame aukštyje, kur ir penis. Tokioje pozoje ilgai išbūti sunku, tačiau ji tikrai pagreitins jūsų orgazmus.

Gilus įridenimas

Moteris tegu atsigula ant nugaros ir po dubeniu pasideda pagalvę, tam kad klubai pasikeltų kiek aukščiau. vyras atsiklaupia šalia, o partnerė apsiveja jo kaklą kojomis. Ši poza nėra sudėtinga, puikiai tinka misionieriaus pozos mylėtojams, taip pat leis moteriai dominuoti. Labiausiai stimuliuojamos bus makšties sienelės, o vyras jausis lyg siuresnėje makštyje.

Joga

Moteris atsiklaupia ant lovos krašto ir rankomis remiasi (kaip šuniuko poza), o vyras stovėdamas ant žemės įsiskverbia. Svarbu moteriai laikyti kiek išlenktą nugarą. Tai geriausias būdas stimuliuoti tašką G. Abu partneriai puikiai gali kontroliuoti ritmą. O moteris jausdama, kur stimuliacijos labiau reikia – gali pakreipti klubus tam tikru kampu. Ši poza puikiai tiks įprasto „doggy-style“ mylėtojams ir mėgstantiems pažaisti su botagėliais.

Ekstra

Partnerė atsigula ant sofos, o sėdmenys tegu būna aukščiau, pavyzdžiui, ant porankio. Partneris tiesiog atsistoja šalia ir dar kiek kilsteli klubus. Ši poza tiks tuomet, kai moteris nenori kontroliuoti veiksmo ar jaučiasi kiek aptingusi, taip pat, kai vyrui yra erekcijos sutrikimų ar penis yra mažas. Žinoma, didesnis malonumas jaučiamas, kai erekcija yra pilna (tam gali padėti papildai), o penis didenis (laikinai dydžio gali suteikti įvairūs užmovai, prailgintojai).

 

 

Perskaityta 1693 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias