adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 6 patarimai, kad misionieriaus sekso poza nebūtų nuobodi

6 patarimai, kad misionieriaus sekso poza nebūtų nuobodi

  • Ketvirtadienis, 18 rugpjūčio 2016

Misionieriaus sekso poza yra viena populiariausių. Tačiau laikui bėgant ji darosi nebeįdomi, juk partneriai visuomet jaučia beveik tą patį... greitis, gylis, klubų judesiai yra tokie patys arba keičiasi labai nežymiai. Tačiau yra keletas labiau jaudinančių, įdomesnių būtų, kaip paįvairinti šią sekso pozą.

Maišytuvas

Suimkite penį ranka ties pagrindu, įveskite jį į makštį ir sukite ratu, kol jis yra viduje. Bus jaučiamos makšties sienelės, pažinsite skirtingas, slapčiausias moters vieteles. Bus įdomu bei malonu abiem partneriams.

Trintis

Norint stimuliuoti moters G-tašką, reikia stengtis paliesti priekinę makšties sienelę. Tačiau tradicinė misionieriaus poza nėra geriausia norint rasti šį tašką. Būdami misionieriaus pozoje judėkite ne pirmyn-atgal, o aukštyn-žemyn ir nebūkite per daug giliai. Varpos galvutė turi būti viename taške, kur ir G-taškas (5 cm gylis).

 

 

Išorė

Šis triukas puikiai tiks norint vyrui atvėsti ar dar labiau moterį įaudrinti. Vyras tegu pasislenka aukščiau moters, kad jo pečiai būtų viename lygyje su jos galva. Tegu penis slysta pirmyn-atgal moters klitoriumi. Darykite tai lėtai ir lengvai.

Veržlumas

Kai jau būsite ganėtinai įkaitę - visiškai ištraukite penį, o po to greitai ir kuo giliau jį vėl įkiškite. Moterims paprastai šis veiksmas itin patinka, nes jos nekontroliuoja situacijos bei mato vyro dominavimą, veržlumą. Jeigu norėsis dar daugiau egzotikos, išbandykite antrankius.

Švelnumas

Puikiai tiks norint sužadinti savyje laukines aistras. Sueities pradžioje tiesiog lengvai įkiškite-ištraukite penį, jo iki galo neįkišant ir neištraukiant. Pirmieji centimetrai moters makštyje yra patys jautriausi, todėl ji įkais, o vyras pajus naujus moters kūno lopinėlius.

Vibracija

We-Vibe ir LELO gamintojai siūlo specialius poros vibratorius, kurie puikiai tinkami tiek preliudijos žaidimams, tiek akto metu. Misionieriaus pozoje šiuos žaisliukus itin patogu naudoti. Jūs net neįsivaizduojate, kaip vibracija gali jaudinti bei paįvairinti seksą.

Perskaityta 1038 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias