adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 didelės klaidos, kurias moterys daro sekso metu

5 didelės klaidos, kurias moterys daro sekso metu

  • Pirmadienis, 22 rugpjūčio 2016

Dėl šių, moterų daromų klaidų, vyrais skundžiasi labiausiai. Tiesa, šias klaidas daro tikrai ne visos, o ir šį sąrašą papildyti ar kitaip redaguoti galėtų kiekvienas vyras. Tačiau, jeigu norite būti gera meilužė, turite įsitikinti, ar nedarote šių, labiausiai seksualumą, geismą ir aistrą mažinančių klaidų:

1. Norite, kad vyras skaitytų jūsų mintis

Leiskite vyrui žinoti, kaip norite būti pamaloninta ir kas Jums labiausiai patinka bei leidžia pasiekti orgazmą. Būkite konkreti, nes vyrai užuolankų nesupranta. Tačiau nesakykite, kad jis nemoka liesti taip, kaip norite ar buvusysis tai darė geriau. Padėkite jam – rodykite, kaip ir ko norite.

2. Esate pasyvi

Vyras taip pat nori būti suviliotas. Jis nori jausti, kad geidžiate jo. Inicijuokite seksą, mylėkitės tokiomis pozomis, kad Jūs būtumėte viršuje ir reguliuotumėte tempą. Būkite naujovių iniciatorė – pasiūlykite išbandyti sekso žaisliuką: penio žiedą, poros vibratorių ar botagėlį. Išeikite iš savo komforto zonos ir stebėkite, kaip vyras tampa vis laimingesnis.

3. Norite, kad vyras iškart susijaudintų

Staiga susijaudinote? Ir norite vyro čia ir dabar? Luktelėkite. Jeigu vyrą ką tik atitraukėte nuo darbų – greičiausiai, jis nebus nusiteikęs seksui. Gundykite, viliokite bei išradingai glamonėkite. Bet kurį vyrą jaudina seksualiais apatiniais pasipuošusi mylimoji bei dievina, kai stimuliuojamos jo erogeninės zonos.

4. Kalbate per seksą ir po jo

Nešvankiai kalbėti reikia ir tai itin jaudina. Bet kai moteris sekso metu pradeda kalbėti apie problemas, skųstis sunkia darbo diena … bet koks užsidegimas dingsta. Pamirškite viską, kas nesusiję su seksu. Tas pats galioja ir po sekso. Neskubėkite baiginėti pradėtų darbų – atsipalaiduokite, mėgaukitės užplūdusiu atsipalaidavimo jausmu po sekso bei vienas kito kūnais. Beje, jeigu vyras dažnai užmiega po sekso – leiskite jam tai daryti. Jų tokia fiziologija ir kaskart dėl to nepriekaištaukite.

5. Nesirūpinate savo higiena

Nuolatinis rūpinimasis savo intymia higiena ne tik reikalingas dėl malonių pojūčių lovoje, bet ir dėl bendros sveikatos. Jeigu žinote, kad vakare turėsite aistringą naktį – pasirūpinkite depiliacija, ištepkite kūną savo mėgstamu losijonu. Tai ne tik darys teigiamą įtaką partneriui, bet ir jūs labiau pasitikėsite savimi.

Perskaityta 837 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias