adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 10 neįtikėtinų būdų, kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą

10 neįtikėtinų būdų, kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą

  • Ketvirtadienis, 25 rugpjūčio 2016

Nuostabus seksas - jis turi būti nuolatinis Jūsų gyvenimo palydovas, o ne praeities smagus prisiminimas ar ateities fantazija. Pateikiame keletą būtų, kaip seksą paversti itin geru labai paprastais būdais:

Eksperimentuokite su prezervatyvais

Jeigu turite nuolatinį sekso partnerį ar saugojatės nuo nėštumo kitais būdais, jums, tikriausiai, atrodo, kad prezervatyvai yra tikrai ne jums ir jie tik gadina seksą. Tačiau, prezervatyvas yra puikus pasirinkimams tiems, kurie praktikuoja analinį seksą. Po analinės sueities tiesiog nusimaukite prezervatyvą ir galite iškart nerti į moters vaginą! Beje, vertėtų pabandyti ir stimuliuojančius prezervatyvus su gumbeliais ar didesniais šereliais, jie papildomai stimuliuoja moters jautriausiais vieteles bei G-tašką. Prezervatyvų gamintojai taip pat siūlo šildančius, šaldančius, atitolinančius ejakuliaciją prezervatyvus. Tai puiki išeitis norintiems šio to naujo, bet bijantiems per daug rizikuoti, juk prezervatyvas yra bene pigiausia prekė, o efektyvumu nenusileidžia!

Nešvankiai kalbėkite

Dauguma moterų ir vyrų bijo kalbėti nešvankiai, tačiau vulgarios kalbos ir neįtikėtai geras seksas labai glaudžiai siejasi. Jeigu drovitės, pradėkite nuo paprasčiausių nekaltų pasisakymų. Pasakokite kaip jums gera akto metu, ypač jei partneris ar partnerė tuo metu jus malonina burna. Kai įsidrąsinsite – sakykite kas tik šaus į galvą, stebėkite partnerį ir matykite, kaip jis įsiaudrina.

Užsiimkite sekstingu

Sekstingas – tai tos pačios nešvankios kalbos, bet SMS žinutėmis. Puiki alternatyva tiems, kurie akis į akį negali pasakyti to, ką norėtų partneriui arba tiesiog nori jį įaudrinti iš anksto. Kol jūsų partneris ar partnerė yra paskaitose ar darbe – nusiųskite jam/jai SMS, kuriame bus parašyta, kaip norite jo/jos ir ką su juo/ja darysite šiąnakt. Vaizduotė gavusiojo tokias SMS kaip niekad įsišėls, o kai pagaliau susitiksite, vienintelis dalykas, kurio norėsite, bus nuplėšti vienas kito drabužius.

Išmokite šokti striptizą

Vyrai myli akimis. Jiems patinka stebėti moterį, ypač nuogą ar apsirengusią seksualiais naktiniais. O jeigu ta moteris dar ir šoka – nieko negali būti tobulesnio, juk nebe reikalo striptizo klubai yra tokie populiarūs. Sušokite savajam vyrui striptizą, o jeigu bijote, jog nemokate šokti ar apskritai nežinote, ką daryti, nebijokite, vyras tikrai nematys jokių trūkumų, tiesiog lengvai, seksualiai judėkite pagal mėgstamą muziką ir pamažu pereikite prie švelnių, intymių prisilietimų. Beje, vyrai taip pat gali sušokti striptizą, nė viena moteris tikrai to neatsisakys.

Valgykite salierų

Salierai didina libido, kad ir kaip tuo būtų sunku patikėti. Jie taip pat padeda gaminti feromonus, kurie traukia priešingą lytį. Negana to, jie taipogi didina spermos kiekį – tad vyro orgazmai bus galingesni ir ilgesni. Įtraukite salierų į savo kasdieninį meniu ir stebėkite, kaip gerėja sekso kokybė! O jeigu šios daržovės nemėgstate, pasinaudokite natūraliais afrodiziakais ar feromominiais kvepalais.

Dėvėkite kojines sekso metu

Žinoma, paprastos kojinės tikrai neatrodo seksualiai. Tačiau, jeigu moters pėdos yra šiltos sekso metu – jai tikimybė patirti orgazmą padidėja 30 procentų. Taigi – apsimaukite šiltas, kojines prieš pradedant meilės žaidimus ir jūs tiesiog nustebsite, kaip gera gali būti dėl tokio, berods, menko pasikeitimo ir bus visai nė motais, kad kojas puošia ne seksualios kojinės, o paprastos kojinaitės.

Būkite seksualūs

Tiek vyrai, tiek moterys jaučiasi seksualesni ir labiau pasitikintys savimi, kai jų kūnai kvepia švara. Moterims taip pat labai svarbu, jog jų oda būtų lygi ir be plaukelių. Pasitikėjimas savo kūnu yra raktas į gerą seksą. Deja, bet visada idealiai atrodyti neįmanoma, tad spręsti jums – ar kai pajausite, jog tuojaus jus užklups aistra, bėgsite į vonią švarintis, ar užgesinsite šviesą bei lįsite giliai po antklode, o gal tiesiog rinksitės glamones ir karštą seksą duše ar vonioje?

Iškepkite moliūgų pyragą savo vyrui

Visi žinome, kad kvapai vaidina labai svarbų vaidmenį mūsų lytiniame gyvenime, juk nebe reikalo stengiamės išsirinkti tokius kvepalus, kurie patiktų ne tik mums patiems, bet ir priešingai lyčiai. Vyrus itin jaudina levandų bei moliūgų pyrago kvapas, o moteris vanilės bei ką tik nupjautos žolės kvapas. Atrodytų keista, bet galbūt verta išbandyti?

Duokite vyrui namų ruošos darbų

Kaip vyrą jaudina nuoga šokanti moteris, taip moterį jaudina besitvarkantis ar gaminantis vyras. O jeigu norite, kad moters libido kaip niekad išaugtų – užsiimkite vyriškais ruošos darbais – pakeiskite santechnikos vamzdį, tvarkykite automobilį ar nešiokite šį tą itin sunkaus.

Vartokite maisto papildus, kuriuose yra cinko

Cinkas yra puikus elementas, norint gydyti peršalimą ar gripą. Tačiau jis taip pat gali padidinti vyro libido. Cinkas yra būtinas testosterono gamybai, kuris yra taip pat atsakingas už norą mylėtis. Nereikės nei prabangių maisto produktų, kurie pagarsėję kaip geriausi afrodiziakai (austrės, šafranas), cinkas ne tik pagerins imuninę sistemą, bet ir pakels norą užsiimti kūniškais malonumais.

Perskaityta 775 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias