adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 priežastys, kodėl moteris neinicijuoja sekso

5 priežastys, kodėl moteris neinicijuoja sekso

  • Pirmadienis, 29 rugpjūčio 2016

Dažniausiai, sekso iniciatoriais yra vyrai. Tačiau kiekvienas jų nori taip pat būti suviliotas ir užspaustas į kampą sekso ištroškusios mylimosios. Tikriausiai, visiems vyrams įdomu, kodėl moterys retai arba niekada neinicijuoja sekso, tačiau to paklausti pačios gali būti kiek pavojinga (tai tas pats, kas vyrui išgirsti klausimą: kodėl tavo penis mažas?). Todėl mes atskleidžiame keletą priežasčių, kodėl moterys šioje srityje gali būti vangios:

5 priežastys, kodėl moteris neinicijuoja sekso1.Jai reikia intymumo

Moters organizamas toks, kuriam reikia intymumo ir meilės, kad jis atsivertų. Moteris gali nenorėti sekso, nes jaučiasi dar jums ne pakankamai artima arba tiesiog pastaruoju laikotarpiu nemažai pykotės ir nepatyrėte jokių romantiškų akimirkų. Intymumas apima visapusišką tarpusavio ryšį, pagarbą, bendravimą ir nuoširdumą. Todėl nuolat puoselėkite gražius, darnius santykius, priverskite moterį jaustis mylima.

2.Ji mano, kad esate ne nuotaikoje

Moterų ego yra labai didelis, ypač kai yra liečiama jų intymioji pusė. Jeigu ilgą laiką ir vyras neinicijavo sekso, moteris gali pradėti galvoti, kad ji nebepatraukli arba vyras turi meilužę. O jeigu ji išdrįstų inicijuoti seksą, o vyras atsisakytų (dėl jau minėtos blogos nuotaikos) – ji jaustųsi itin prastai ir jos pasitikėjimas savimi vėl būtų sumenkintas. Siųskite moteriai neverbalinius ženklus, taipogi lieskite ją bučiuokite – išerzinkite ir ji tikrai inicijuos karštą naktį.

3.Dėl jos per mažai stengiamasi

Jeigu moteris jaučia, jog vyras dėl jos nesistengia – ji tikrai jam nedovanos karštų intymių akimirkų. Pagalvokite – kada paskutinį kartą dovanojote jai gėlių, ruošėte vakarienę ar nustebinote netikėta išvyka. Prisiminkite, moterims patinka netikėtumo faktorius.

4.Seksas tapo nebeįdomiu

Kuo geresnis seksas – tuo jo labiau norisi. Galbūt moteris nepatiria orgazmo? Mylėtis tapo nebeįdomu, nes nuolat tos pačios pozos, laikas, vieta ir jokios egzotikos? Pačiam vyrui reikėtų išdrįsti prasitarti apie įdomesnį seksą. Seksas automobilyje, ant virtuvinio stalo, persirengus kitais asmenimis ar užrištomis akimis tikrai įneš pikantiškumo. Atsiverskite erotinių prekių internetinį puslapį arba apsilankykite realioje parduotuvė, pažiūrėkite, kiek visko ten yra! Poros vibratoriai, šaldantys ar šildantys lubrikantai, antrankiai bei botagėliai... Bet kokias fantazijas tikrai galite įgyvendinti. Net nustebsite, į kokias keistenybes, kurios jums tikrai patiks, gali būti linkusi jūsų moteris.

5.Ji nežino, kaip pradėti

Gali būti tikrai sunku inicijuoti seksą. Kaip pradėti? Negi tiesiog imti ir pasakyti? Bet juk tai nuobodu. Tokios ir panašios mintys sukasi tokios moters galvoje. Išprovokuokite moterį, parodykite ir pasakykite, kad norite jos! Pavyzdžiui, įteikite jai dovanų seksualius apatinius. Ir leiskite jai įsišėlti. Aistrą taip pat padeda užkurti afrodiziakai

Perskaityta 590 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias