adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 žingsniai ir jis patirs prostatos orgazmą

5 žingsniai ir jis patirs prostatos orgazmą

  • Trečiadienis, 31 rugpjūčio 2016

Jeigu trokštate vyrui suteikti naujų potyrių – laikas jį pamaloninti ne tik įprastais būdais. Juk dažniausiai liečiame, glamonėjame tik penį ar sėklides ir pamirštame slaptą vyrų tašką-P. Prostatos orgazmas tikrai egzistuoja, juk nebe reikalo sekso žaisliukų industrija turi platų asortimentą įvairių analinių kaiščių bei prostatos masažuoklių. Beje, prostatos masažas bus naudingas ir gerinant bendrą vyro seksualinę sveikatą. Taigi, nuo ko pradėti, kad vyras patirtų kiek kitokį orgazmą?

Pasiruoškite

Visuomet, kai liečiama analinė anga, reikia imtis kiek didesnių nei paprastai atsargumo priemonių. Jeigu norite didesnės higienos, patariama atlikti klizmą arba gerai išsituštinti bei iki akto nevalgyti bent dvi valandas. Taip pat reikia atsiminti, kad aplink išangę esanti oda yra plona ir labai jautri, todėl prieš atliekant prostatos masažą yra būtina nusikarpyti nagus bei švariai nusiplauti rankas (nesvarbu, ar masažas bus atliekamas su pirštais ar masažuokliu). Jeigu jaučiamas diskomfortas – galima užsimauti medicinines pirštines.

Sudrėkinkite ir įkaitinkite

Skirtingai nei makštis – analinė anga neišskiria jokio sekreto, todėl gausiai naudojamas analinis lubrikantas yra tiesiog būtinas. Sujaudinkite savo partnerį – bučiuokite jo kaklą, laižykite ausis ar kitas jo jautrias vietas ir tuo pat metu lieskite išangę. Taip jį įkaitinsite ir paruošite aktui.

Suraskite

Surasti prostatą, atrodo, yra dar sunkiau nei surasti G-tašką pas moteris. Tačiau abu taškai nėra sunkiai randami. Visų pirma, kai vyras susijaudina, prostata padidėja. Prostatą galite stimuliuoti tiek išorėje (puikus variantas tiems, kas dar nepasiruošę skverbčiai) – mažas lopinėlis tarp išangės ir sėklidžių; tiek įėję į analinę angą. Prostata yra maždaug 5 cm žemiau tiesiosios žarnos (einant link kapšelio). Ją galite rasti įkišę pirštą (arba du, jeigu nejaučiamas diskomfortas) ir tuomet pajusite didesnio riešuto dydžio rutuliuką. Tuomet pirštu (kiek sulenktas į apačią) darykite judesį pirmyn-atgal.

Treniruotės

Garsieji Kėgelio pratimai dažniausiai asocijuojasi su specifine moterų mankšta vaginaliniais kamuoliukais ar be jų, kai norima sustiprinti vaginos raumenis ar išspręsti bėdas dėl šlapimo nelaikymo. Tačiau juos gali atlikti ir vyrai sutraukdami-atleisdami anusą ir sėdmenis. Tokios makštos dėka sugebėsite patirti dar didesnį analinį malonumą.

Žaisliukai

Prostatos masažuokliai yra itin patogūs – jie pritaikyti rasti būtent šį, slaptąjį, vyrų tašką. Taip yra ir higieniškiau, ir patogiau, nereikia baimintis, kad žaisliukas pasimes, nes jie visi turi platų pagrindą. Masažuoklių įvairovė yra itin didelė: tiek dydžiu, tiek funkcionalumu. Pamėgusiems prostatos masažą tikra palaima tampa vibruojantys masažuokliai. Negalvokite, kad vyrai patys sau negali atlikti prostatos masažo. Tikrai gali. Tik tam būtų patogiau naudoti vibruojančius masažuoklius. Dar didesnis malonumas gali būti garantuojamas tuo pat metu naudojant penio žiedą.

Prostatos masažas suteiks ne tik didelę palaimą bei galingas orgazmus, tačiau padės ir vyro sveikatai. Prostatos stimuliacija padeda išvalyti ją, pagerina kraujo cirkuliaciją, sumažina impotenciją bei prostatos vėžio riziką. Tad velniop visus stereotipus, kad bet kokia analinė stimuliacija vyrą priverčia jaustis linkusiu į homoseksualumą.

Perskaityta 1121 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias