adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / TOP 3 sekso pozos G-taškui stimuliuoti

TOP 3 sekso pozos G-taškui stimuliuoti

  • Penktadienis, 02 rugsėjo 2016

G-taško paieška jau seniai nėra kažkoks mitas ar neįgyvendinama svajonė. Tiek vyrai, tiek pačios moterys geba jį rasti ir stimuliuoti pirštais arba pasitelkia specialius sekso žaisliukus. Tačiau G-taško aktyvi stimuliacija galima ir įprasto akto metu. Pateikiame TOP 3 pozas:

Šuniuko poza (doggy-style)

Niekada nenuvilianti poza, kurią tinkamai pakoregavus bus stipriai stimuliuojamas G-taškas. Moteris tegu atsiremia alkūnėmis, o pilnai ištiestus delnus tvirtai padeda ant pagrindo. Vyras suima ją per klubus, o moteris – juos kiek kilstelėti išsiriesdama per nugarą.

Privalumai:

Tai ne tik poza garantuojanti G-taško stimuliaciją, bet apskritai didelį malonumą. Ji puikiai tinka vyrams, norintiems dominuoti ir moterims, kurios nemėgsta pačios kontroliuoti veiksmo. Tai taipogi puiki poza panaudoti botagėlį.

Trūkumai:

Jeigu vyras pasižymi kiek per greita ejakuliacija – ši poza dar paaštrins problemą. Tokiu atveju, rinkitės kitą pozą arba specialius uždelsėjus.

Jojikės poza (cowgirl)

Tai poza, kuria galite mėgautis tiek namuose ant kėdės ar sofos, tiek automobilyje ar bet kur, kur galite atsisėsti. Jokių papildomų nurodymų šiai pozai nėra, nes čia pati moteris kontroliuoja įsiskverbimo gylį ir greitį bei jaučia, ko reikia geriausiai G-taško stimuliacijai.

Privalumai:

Puiki poza moterims, norinčioms viską kontroliuoti ir puikus pasirinkimas vyrams, kurie nori mėgautis erotiškais vaizdais tiesiai prieš akis.

Trūkumai:

Moteris gali greitai pavargti būdama tokioje pozoje.

Kitoks misionierius (legs over shoulder)

Kai pabosta paprastas misionierius tegu moteris užkelia savo kojas vyrui ant pečių. Moteris dar gali pasidėti po klubais pagalvę, kad visas dubuo būtų kiek aukščiau. Bus ne tik gilus įsiskverbimas, tačiau puikiai bus liečiamas G-taškas. Pikantiškumo dar daugiau suteiks užrištos akys.

Privalumai:

Vyras jaus visas moters makšties sieneles. O moteris tenkinsis G-taško masažu.

Trūkumai:

Per daug gili stimuliacija gali sukelti diskomfortą, tam kad to išvengtumėte, naudokite kiek daugiau lubrikanto.

Norite, kad G-taško paieška būtų dar labiau jaudinant? LELO kompanija siūlo specialiai tam sukurtą žaisliuką TARA, kurio pagalba abu partneriai pajus aukščiausią malonumą. Nebijokite eksperimentuoti, nes gyvenimas pilnas malonumų!

 

Perskaityta 962 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias