adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip būnant viršuje išvesti jį iš proto? (TOP patarimai „jojikės“ pozai)

Kaip būnant viršuje išvesti jį iš proto? (TOP patarimai „jojikės“ pozai)

  • Pirmadienis, 05 rugsėjo 2016

Kiekviena moteris svajoja gerai išjodinėti vyrą sekso metu. O šios pozos neatsisako nė vienas vyras. Tačiau, kaip taisyklingai būti viršuje ir patirti maksimalų malonumą?

Jojikės poza nereikalauja tiek daug įgūdžių, kaip atrodo iš pat pradžių. Tačiau visgi yra tokių moterų, kurios vengia šios pozos. Štai keturi patarimai, kaip pasitikėti savimi ir pagaliau išdrįsti būti viršuje:

1.Mylėkitės tamsoje

Dažniausiai, moteris nerimauja, kaip ji atrodo sekso metu. O juk būnant viršuje – vyrui viskas matosi lyg ant delno! Todėl pabandykite išdykauti tamsoje ir taip pamažu atsikratyti savo kompleksų. Taip pat galite apsirengti dalius seksualius naktinukus, kūno kojinę, visa tai suteiks ir pasitikėjimo savimi, ir papildomai jaudins vyrą

2.Išgerkite taurę vyno

Tik taurę! Jokiu būdu nepadauginkite alkoholio. Ši taurė skirta vien tik atipalaidavimui... Kai pajusite, jog jokių barjerų nebeliko – mėgaukites seksu tik blaivūs, nes tokiu būdu pojūčiai neslopinami ir jaučiate didžiausią malonumą.

3.Vyrai irgi jaudinasi

Vyrai taip pat jus nori pamaloninti, atrodyti gražiai, galingai, o bandydami naujas pozas taip pat jaudinasi. Jie bijo, kad galbūt judės ne taip kaip reikia, gal per stipriai, gal per lėtai... Todėl atsipalaiduokite, jis supras, jei bus klaidų, o į kūno trūkumus tikrai nekreips dėmesio.

4.Sutelkite dėmesį į savo malonumą

Judėkite taip, kad jaustumėte malonumą, jeigu jaučiate gerą stimuliaciją – ją jaus ir jūsų partneris. Beje, nieko nėra geriau vyrui, nei stebėti atsidavusią malonumams moterį.

Dvi pagrindinės jojikės pozos variacijos:

1.Klasikinė jojikė

Moteris klūpi ant kelių ir nugarą laikydama tiesiai žiūri į savo partnerį. Tai puiki poza, nes tiek vyras tiek pati moteris sau gali glostyti krūtis, klitorį. Taip pat pabodus tokiam variantui, moteris gali atsigulti. Tuo metu bus itin patogu bučiuoti vyro kaklą, o vyrui masažuoti moters analinę angą. Taipogi moteris gali nusisukti nuo vyro. Vyrui tuomet atsives gražus moters užpakaliuko vaizdas, o moteris galės papildomai glamonėti save ar vyro sėklides. Bet kokiam papildomam stimuliavimui galima pasitelkti masažuoklį, taip bus paaštrinti pojūčiai ir nenuvargs rankos.

2.Azijietė jojikė

Bene identiška poza pastarajai. Tik čia moteris turi ne klūpėti ant kelių, o į pagrindą remtis pėdomis. Ji suteiks kiek kitokių pojūčių. Tačiau gali būti kiek sunkoka taip ilgai tęsti aktą. Todėl varijuokite, o pavargus – leiskite dominuoti vyrui.

 

Trys pagrindinės judesių variacijos jojikės pozai:

1.Pirmyn-atgal

Jeigu jums patinka klitorio stimuliacija – šis judesys kaip tik jums. Tik norint didesnės klitorio stimuliacjos teks nugarą laikyti ne tiesiai, o prigulti ant vyro.

2.Aukštyn-žemyn

Šiems judesiams reikia kiek daugiau fizinio pasirengimo. Tačiau suteikia tikrai stiprią stimuliaciją.

3.Ratu

Vietoj judėjimo pirmyn-atgal, sukite ratus. Toks judesys yra itin tinkamas sekso pradžioje, nes tai nėra grubūs, sunkūs judesiai, tiesiog įkaisite arba atvirkščiai – įsisiautėjus – atslūgsite.

Nepamirškite, kad kokybiškas seksas neapsieina be lubrikanto, o aistrą gali dar labiau padidinti gali tiesiog mokėjimas atsipalaiduoti. Atraskite savo malonumą!

Perskaityta 1560 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias