adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 8 keisti dalykai, kurie nutika, kai LABAI DAUG mylitės

8 keisti dalykai, kurie nutika, kai LABAI DAUG mylitės

  • Trečiadienis, 07 rugsėjo 2016

Kai nejaučiame sekso trūkumo, jaučiamės puikiai, švytime, esame pasitikintys savimi ir savo partneriu. Daug kam gali kilti klausimas, ar gali būti per daug sekso? Tikrai gali, tačiau kiekvienam žmogui ši riba yra skirtinga, o ir ją peržengus nebus jokių nepatogumų, jeigu mokėsite tinkamai savimi pasirūpinti arba atvirkščiai, bus tik geriau! Pateikiame keletą keistų faktų, kas nutinka žmogaus organizme, kai tikrai daug mylitės.

1.Moterims padidėja tikimybė susirgti šlapimo takų infekcijoms

Didžioji dalis seksualiai aktyvių moterų yra turėjusios šlapimo takų infekciją. Tai nutinka, kai bakterijos, kurios supa makšties ar analinę angą, atsiduria šlapimtakyje. O tai tikrai gali nutikti lengvai, nes visi šie moters organai yra visai šalia. Deja, bet užsikrėsti šia infekcija gali ir visai mažai besimylinti moteris. Geriausia profilaktika šiai nemaloniai ligai yra prieš lytinį aktą nusiprausti išorinius lyties organus ir analinę angą.

2.Moterims gali prasidėti kvifingas

Kvifingas tai keisti garsai iš makšties (panašūs į žmogaus išleidžiamų dujų garsą). Jis gali atsirasti labai aktyvaus sekso metu, kai į makštį patenka oro. Norint išvengti šių keistų garsų, rekomenduojama keisti pozas (rinktis tokias, kuriose moters kojos nebus pakeltos aukštai) arba stiprinti dubens raumenis Kėgelio pratimais.

3.Norisi vis daugiau sekso

Jeigu dažnai mylitės, reiškia, jūsų seksas yra geras, o kuo daugiau gero sekso, tuo jo dar labiau norisi. Ypač reguliarus seksas yra rekomenduojamas moteris, kurios išgyvena menopauzės laikotarpį. Jeigu nesimylėsite bent du kartus per savaitę – aktas gali tapti skausmingu.

4.Jūsų veidas gali tapti raudonesnis

Kai esate seksualiai susijaudinę, jūsų kraujagyslės kiek išsiplečia, todėl ne tik veidą, bet ir kūną gali išmėtyti raudonomis dėmėmis. Ir tai reiškia, kad jūsų organizmas sveikas! Tačiau jeigu prieš darbą mėgstate pasimėgauti meilės sesija, savo darbo vietoje galite atrodyti kiek keistokai paraudusiu veidu.

5.Gebate ištverti daugiau skausmo

Skausmo slenkstis, mėgstantiems dažnai mylėtis, tikrai gali šoktelti į gerąją pusę.Nes organizmo metu yra gaminami hormonai, atsakingi už skausmo slopinimą.

6.Būnate labiau atsipalaidavę

Seksas atpalaiduoja, sumažina stresą ir gerina miegą. Orgazmo metu jūsų metu išskiriami ne tik laimės, meilės hormonai, bet organizmas dar yra priverčiamas jau nebenorėti sekso, todėl galite jaustis ne tik atsipalaidavę, bet ir kiek apsnūdę. Apsnūdimas ypač dažnai pasireiškia vyrams.

7.Moterys gali pajusti staigų norą šlapintis

Ekspertai pataria visuomet nusišlapinti po sekso, tačiau norą nusišlapinti dažnai galite pajausti ir sekso metu. Tai gali atsitikti todėl, nes seksualiai susijaudinus kiek padidėja G-taškas ir tai sukelia papildomą spaudimą šlapimo pūslei. Taip pat dubens raumenų susitraukimai orgazmo metu gali sukelti tarytum norą šlapintis.

8.Analinė anga pati pradeda gaminti sekretą

Tai nutinka tada, kai tikrai dažnai užsiimate analiniu seksu. Kadangi žmogaus organizmas prisitaiko prie bet kokios veiklos – analinė anga pradeda išskirti į lubrikantą panašų sekretą. Ir tai yra visiškai normalu. Tačiau vis tiek yra rekomenduojama naudoti specialius lubrikantus, norint patirti maksimalų malonumą ir išvengti nemalonių pojūčių.

Apibendrinant galima teigti, kad sekso yra per daug tik tada, kai patys jo jau nebenorite. Tačiau nepamirškite, kad dažnai prarandame susidomėjimą vien todėl, nes miegamąjį pasiglemžė rutina. Nepraleisk progos išbandyti naujovių, juk gyvenimas pilnas malonumų!

 

Perskaityta 803 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias