adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 10 priežasčių, kodėl seksas Jus daro gražesniais

10 priežasčių, kodėl seksas Jus daro gražesniais

  • Ketvirtadienis, 08 rugsėjo 2016

Galite daug sportuoti, leisti pinigus prabangiom veido bei kūnoprocedūrom, bet niekas taip nesuteiks švytėjimo kaip seksas. Negana to, jis nemokamas, malonus ir visiškai natūralus.

Štai 10 priežasčių įtraukti orgazmus į savo grožio ritualus:

1.Švytėjimas

Jūsų plaukai pradeda spindėti, o oda švytėti. Dažniau mylintis moterims suaktyvėja estrogeno gamyba, kuris atsakingas už odos, plaukų ir nagų sveikatą, taip pat oda tampa stangresnė, elastingesnė, nes padaugėja kolegano.

2.Jaunystė

Dažnas seksas (trys ar daugiau kartų per savaitę) Jums leis atrodyti jaunesniais dėl jau minėtų išskiriamų medžiagų.

3.Antidepresantai

Orgazmų metu taipogi yra išskiriamas seratoninas, kuris tiesiogiai veikia jūsų nuotaiką į gerąją pusę. Taipogi šis hormonas yra atsakingas už Jūsų geresnę imuninę sistemą. O koks gi žmogus atrodo gražiausias? Žinoma, kad laimingas ir sveikas.

4.Feromonai

Seksualinis aktyvumas skatina feromonų gamybą. Tad būsite patrauklesni priešingai lyčiai. Kvėkinkitės orgazmasi, o ne kvepalais!

5.Kūno formos

Sekso metu moterims krūtinė padidėja 25%, speneliai tampa daug standesni. Pusvalandis su mylimuoju lovoje ir galite eiti užkariauti miestą be push-up liemenėlės.

6.Jokio streso

Orgazmo metu taip pat išsisiria oksitocinas. Jis sumažina kortizolį (streso hormoną). Tai ypač aktualu, nes šiandieniniame gyvenime patiriame streso kasdien ir ne po vieną kartą. Palaiminga būsena garantuos ir gerą išvaizdą.

7.Mažesnis pilvas

Jau minėtasis kortizolis verčia jūsų organizmą kaupti riebalus pilvo srityje, kadangi jis ruošiasi karo padėčiai. Orgazmas pašalindamas kortizolį, pašalins ir pora nereikalingų kilogramų.

8.Geresnis žmogus

Išsiskiriantis dopaminas priverčia jus tapti aktyvesniais, pradedate turėti daugiau ambicijų ir tikslų. Oksitocinas paskatins būti maloniu, mylinčiu ir atsidavusiu. Testosteronas padės labiau susikapti darbe bei tikslingai siekti užsibrėžtų tikslų. Endorfinai sumažins stresą ir paskatins nuolat šypsotis. Tiesiog svajonių darbuotojas ar mylimasis!

9.Bendra sveikata

Užsiimant seksu gerėja jūsų bendra organizmo būklė, nes gerėja jūsų širdies būklė, pagerėja apetitas bei sudeginamos perteklinės kalorijos!

10.Pasitikėjimas

Seksas suaktyvina tas smegenų sritis, kurios aktyvuojasi medituojant. Jūs atrandate save, susigyvenate su savo pasauliu ir rodos, kad visa, kas yra išorėje Jums nori padėti. Galite priimti kūrybingus ir teisingus sprendimus švaria galva.

Bent pora orgazmų per savaitę ir jausitės ne tik laimingesni, bet būsite gražesni bei labiau pasitikėsite savimi!

Perskaityta 537 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias