adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / TOP 5 namuose esantys daiktai, kurie padės patirti orgazmą

TOP 5 namuose esantys daiktai, kurie padės patirti orgazmą

  • Pirmadienis, 12 rugsėjo 2016

Net ir sekso prekių parduotuvės, rodos, negali pasiūlyti jums nieko naujo? O gal vis dar nedrįstate išbandyti erotinių prekių? Galbūt išvykote atostogauti ir norite šio to egzotiško, bet kartu ir paprasto? Pateikiame penkis, beveik kiekvienuose namuose esančius daiktus, kuriuos galėsite panaudoti savo meilės žaidimams.

 

1.Maži elektriniai prietaisai

Norėtumėte išbandyti vibratorių? O gal tiesiog negalite be jo gyventi? Jeigu turite elektrinį dantų šepetėlį, veido šveitimo prietaisą ar nugaros masažuoklį – junkite juos tuoj pat! Žinoma, būkite atsargūs – laikykitės atokiau nuo rozečių, o dantų šepetėlio po meilės seanso jau nenaudokite burnos higienai. Atsisėskite ant vonioje esančios spintelės, išskėskite kojas ir įterpkite tarp kojų savo naują malonumų objektą! Taip pat galite stimuliuoti spenelius ar partnerio erogenines zonas. Vonia itin gera vieta mylėtis, juk ten yra veidrodis, todėl galite stebėti save arba partnerį.

 

 

2.Dideli elektriniai prietaisai

Itin dideli ir galingi namų apyvokos daiktai tikrai pasitarnaus jūsų orgazmams. Omenyje turime skalbimo mašiną arba džiovyklę. Tegu moteris atsigula veidu į apačią ant skalbimo mašinos, o kojomis remiasi į grindis. Partneris prieina iš galo ir moterį kiek prispaudžia prie skalbyklės krašto, kad kuo geriau jaustųsi vibracija ties jautriausia motes vietele. Džiovintuvas yra kiek patogesnis namų prietaisas meilės žaidimams, nes išskiria šilumą ir turi pastovų sukimo ritmą. Tačiau ant skalbimo mašinos pasitiesus rankšluostį bei nustačius tam tikrą, irgi tolygią, programą, kuri suteiktų tolygią vibraciją - paversite skalbyklę geriausiu jūsų draugu. Beje, šie prietaisai pagyvins ir jūsų solo žaidimus. Metas skalbtis!

 

3.Drabužiai

Ne, omenyje turime, ne žaidimus vaidmenimis. Kalbame apie BDSM pradmenis. Vergovės žaidimams puikiai tiks skara, pėdkelnės, kaklaraištis, diržas... Pavesrkite partnerį savo vergu! Pavyzdys moteriai: suriškite partnerio rankas ir kojas, užriškite akis, paguldykite ant žemės ar lovos ir tenkinkite savo aistras (kaip tapti gera jojike, patarimai ČIA). Kai tokių žaidimų nebeužteks, griebkite medinį šauktą, mentelę ir kiek išplakite blogą berniuką. Taip pat galite panaudoti paprastus skalbinių segtukus kaip spenelių spaustukus. Fantazijai ribų negali būti!

 

 

4.Sporto inventorius

Moteris propaguojanti jogą privalo turėti didelį mankštai skirtą kamuolį. Tegu partneris ant jo atsisėda ir tvirtai įsiremia į žemę, kol neturite daug įgūdžių, tegu kamuolys dar būna atremtas į sieną. Tegu moteris atsisėda ant partnerio veidas į veidą, o partneris laiko jos klubus. Tai gali būti kiek nestabilu ir visą aktą taip išbūti gali būti sudėtinga, tačiau tokia meilės seanso atkarpa gali būti tikrai puiki. Kamuolys jus maloniai įsupuos ir pajusitie daug gilesnę skverbtį (kiti patarimai gilesniam įsiskverbimui ČIA).

 

 

 

5.Virtuali realybė

Virtualus seksas puikus variantas atstumo skiriamoms poroms. Tačiau ar kada pagalvojote, jog visai šaunu būtų paišdykauti esant skirtinguose kambariuose? Galite tiesiog rašyti vienas kitam gundančias žinutes ar siųsti erotines fotografijas. Jeigu norėsis šio to pikantiškesnio, junkite vaizdo transliaciją vienas kitam! Stebėkite vienas kitą besimasturbuojantį. O galiausiai gal susitiksite realybėje? O galbūt viską užmiršite ir eisite gaminti vakarienę lyg niekur nieko?

Nepamirškite, kad daiktai mums tarnauja, o ne mes jiems, išnaudokite viską maksimaliai savo geiduliams. Juk gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 2833 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias