adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 7 priežastys, kodėl apvalesnės moterys yra geresnės lovoje

7 priežastys, kodėl apvalesnės moterys yra geresnės lovoje

  • Trečiadienis, 14 rugsėjo 2016

Visuomenės diktuojami aukšti grožio standartai priverčia apvalesnių formų moteris kompleksuoti. Tačiau seksualius kūno linkius turinčioms moterims tikrai nereikia gėdintis savo kūno, nes jos atrodo ne tik seksualesnės ir sveikesnės, bet ir yra geresnės meilužės. Vyrai, nieko nėra geriau nei prisirpusi moteris lovoje. Štai kodėl:

1.Tam tikrose sekso pozicijose partnerio dubuo turi stipriai liestis su moters kūnu. Pavyzdžiui, šuniuko ar jojikės pozos yra daug malonesnės abiem partneriams, kai moteris yra apvalesnių formų, nes norint stipresnių ir gilesnių frikcijų nereikia baimintis skausmo. Nedidelis riebalinis sluoksnis ant moters kūno apsaugo nuo dubens skausmų kiek stipriau mylintis.

2.Gamta diktuoja sąlygas – vyrai labiau nori užkariauti apvalesnių formų moterį, nes apvalūs klubai, užpakaliukas bei sultingos krūtys simbolizuoja jos vaisingumą ir gebėjimą rūpintis, išnešioti, išmaitinti vaikus. To pasekoje, vyrai labiau susijaudina matydami tokią moterį savo lovoje, todėl jokių erekcijos sutrikimų ir būti negali!

3.Didesnes krūtis turinti moteris gali suteikti vieną slaptą malonumą vyrui – krūtų seksą (penis įterpiamas tarp suspaustų krūtų). Žinoma, jis neatstos įprasto akto, bet tai bus puiki įžanga!

4.Dailūs kūno linkiai gali gražiai ir seksualiai banguoti judant sekso ritmu, negi tam gali atsispirti koks nors vyras? Beje, gražaus užpakaliuko savininkei bus tikras malonumas pliaukštelėti per užpakaliuką. Tyrimai sako, kad grubesnius sekso žaidimus labiau mėgsta būtent Rubensiškų formų damos.

5.Daug maloniau glamonėti tokią moterį ir jausti jos krūtis bei iškilų užpakaliuką. Tie vyrai, kurie nori jausti kaulėtus kūno vingius gali paliesti ir save, negi netiesa?

6.Apvalesnės moterys pasižymi geresniu humoro jausmu. O kas gali būti geriau nei mylėtis su nuotaikoje esančia dama? Matyti šypseną ir švytintį veidą – geriausias afrodiziakas.

7.Rubensiškų formų gražuolės geba geriau mėgautis seksu. Tikirausiai dėl to kaltos visos prieš tai išvardintos priežastys.Taip pat save nuolatinėmis dietomis kankinančios gražuolės tikrai nenorės dažnų meilės seansų.

Apvalesnių formų moteris yra geresnė tik tada, kai spinduliuoja pasitikėjimu savimi. Velniop užgesintą šviesą ir slaptą seksą po antklode!

Perskaityta 754 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias