adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Mokslininkai išsiaiškino, ką reikia daryti norint dažniau mylėtis

Mokslininkai išsiaiškino, ką reikia daryti norint dažniau mylėtis

  • Ketvirtadienis, 15 rugsėjo 2016

Yra daugybė žmonių, kurie nesimyli taip dažnai, kaip norėtų ar galėtų. Seksas yra nuostabus dalykas tad kodėl gi nepadarius kelių pakeitimų savo gyvenime, kad juo mėgautumėmės ne taip retai? Pateikiame mokslininkų išskirtus 6 veiksnius, kurie padės Jums dažniau mėgautis intymiomis akimirkomis:

1.Būkite ramesni

Vykdomi asmenybės tyrimai parodė, kad ramesni, labiau atsipalaidavę žmonės mylėjosi dažniau nei likusioji žmonių dalis. Tai galima paaiškinti tuo, jog tokie žmonės kitiems labiau patinka, jie užkrečia savo pozityvumu ir gera nuotaika. Taip pat vyras, nejaučiantis streso bei baimių, galės pasigirti puikia erekcija! Tad norėdami turėti daugiau sekso – pasisemkite teigiamų asmenybės bruožų. Ir tai galioja tiek vienišiams, norintiems vienos nakties nuotykių, tiek daugybę metų susituokusiems. Išmokite atsipalaiduoti, atvėrę miegamojo duris, turite užverti visus rūpesčių langus.

2.Nusnauskite

Valanda pietų miego jums gali padaryti didelę pasaugą. Jausitės lyg naujai gimę! Taip pat tyrimai atskleidė, kad ilgiau miegoti linkę žmonės yra labiau patenkinti savo santykiais, o kartu ir lytiniu gyvenimu. Kas gali būti patenkintas savo santykiais, kai vos įmanoma išlaikyti atmerktas akis? Tad arba gerai išsimiegokite naktį, arba nusnauskite dieną prieš mylėdamiesi.

3.Sakykite “myliu”

Gera žinoti, kai esame reikalingi ir mylimi. Ypač tai svarbu moterims. Žodžiai „aš tave myliu“ gali kaip niekad sujaudinti moterį! Beje, net 75 proc.moterų teigia, kad tokie žodžiai seksą padaro daug geresniu. Aišku, nesisvaidykite tokiais pasakymais pirmąją naktį, tačiau jei jus sieja tikri jausmai – nesikuklinkite.

4.Išbandykite naujoves

Ne, nereikia ekstremalių BDSM žaidimų, jeigu esate naujokai intymių prekių sferoje. Pradžiai pabandykite lengvus pliaukštelėjimus delnu ar įdomesnę sekso pozą, nedidelį vibratorių, lubrikantą. Nes mokslininkai sako, kad poros, kurios išbando naujoves lovoje yra labiau patenkintos savo seksualiniu gyvenimu ir dėl to dažniau mylisi. Juk reikia išbandyti vis naujai kylančias idėjas!

5.Mankšinkitės

Žinote ką, sportas jus padarys daug geresniu lovoje. Kaip? Sportuojant išsiskiria daugiau testosterono, kuris didina lytinį potraukį bei pajėgumą. Beje, raumeningi vyrai yra daug patrauklesni moterims. O sportuojančios moterys atsikrato kompleksų, tampa ištvermingesnės (todėl viršuje gali būti daug ilgiau). Taipogi vienas tyrimas parodė, kad tie atletai, kurie dažniau mylėjosi, turėjo geresnius sportinius rezultatus (greičiau bėgo, aukščiau iššoko, daugiau iškėlė). Nebe reikalo Olimpiadoje dalyviams išdalinama daug prezervatyvų, o kur dar neseniai nuskambėjęs 9-kart Olimpinio čempiono Usain Bolt sekso skandalas...

6.Mylėkitės todėl, nes norite, o ne todėl, kad reikia

Seksas turi būti spontaniškas ir karštas, jis nėra toks, koks turi būti, kai yra tiksliai suplanuota data ar vieta. Vieno tyrimo metu porų buvo paprašyta mylėtis suplanuotu laiku. Jos atskleidė, kad tada seksu nesimėgavo ir į tai žiūrėjo kaip į prievolę ar namų ruošos darbus, kuriuos būtina atlikti. Jeigu jaučiate, kad šiandien tikrai nenorite intymių žaidimų miegamajame, nes rytoj svarbus verslo susitikimas – geriau paprašykite, kad mylimasis atliktų paprastą masažą.

Taigi, visai nesunku pasukti savo gyvenimą kiek kitu kampu, kad sekso būtų ir daugiau, ir geresnės kokybės. Gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 1168 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias