adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kokios moterų seksualinės fantazijos? Slapčiausios svajonės ir jų įgyvendinimo būdai

Kokios moterų seksualinės fantazijos? Slapčiausios svajonės ir jų įgyvendinimo būdai

  • Penktadienis, 23 rugsėjo 2016

Vyrų seksualinės fantazijos visiems žinomos, suprantamos, netgi pateisinamos. Suprantame, kodėl jie nori pasimylėti su dviem merginomis ar užsiimti seksu su nepažįstamąja. Tačiau visiškai priešingai yra su moterų fantazijomis. Atrodo keista, kad jos gali svajoti apie orgiją ar seksą su nepažįstamuoju, o ir pačios moterys išsigąstą, kai pradeda sapnuoti ar besimasturbuojant svajoti apie kiek neįprastus dalykus. Tačiau seksualinės fantazijos todėl ir vadinamos fantazijomis – čia galima būti bet kuo ir daryti bet ką. Tačiau ar svajotumėme apie tai, jei slapčia nenorėtumėme to realybėje... ?

Pateikiame TOP 9 nekasdienines sekso fantazijas, kurios sukasi moterų galvose:

Nuolankumas

Būti paklusnia ir daryti viską, ko tik paprašo partneris... Kodėl ši fantazija egzistuoja? Moters pasąmonėje egzistuoja iš kiek senesnių laikų likęs požiūris, jog moteris yra tam, jog tenkintinų visus vyro norus.

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Nuolankumas ir partnerio fantazijų tenkinimas sustiprins ryšį su juo, nes tam reikalingas didelis pasitikėjimas.

Tam padės: akių kaukės, teminiai kostiumai.

Surišimas (bondage)

Skirtumas tarp supančiojimo ir BDSM žaidimų yra toks, kad čia – nejaučiamas skausmas. Bondage populiarėja ne tik seksualinėse fantazijose, bet ir realybėje. Tai taipogi siejama su nuolankumu, nes apribojami judesiai.

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Tai greitas, neskausmingas būdas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, sustiprinti dominanto ir nuolankiosios vaidmenis.

Tam padės: antrankiai ir pančiai, antkakliai.

Oralinis seksas

Kiekviena moteris svajoja, kaip vyras atlieka jai kuniligą, o ji jam minetą. Tai visai kitokia sekso forma, kur visai kitokie pojūčiai... Atliekamas kuniligas leidžia pasijusti moteriai tikra valdove, padėties šeimininke, o atliekamas minetas primena nuolankiosios vaidmenį.

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Tai itin geras būdas suartėti su partneriu, geriau jį pažinti. Taipogi galima paliesti visai kitas erogenines zonas, kurios įprasto sekso metu yra nepasiekiamos.

Tam padės: oralinis lubrikantas.

Dominavimas

Visgi ne visada moteris nori būti nuolankioji vyrui. Net 65 % moterų yra svajoja apie seksualinį dominavimą. Ir tai yra todėl, nes tokiu būdu moteris jaučiasi stipri, gali valdyti situaciją. Popuiarėjant feminizmui – populiarėja ir tokia seksualinė fantazija.

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Tai taipogi suteiks naujų spalvų seksualiniame gyvenime. Vyrai taip pat svajoja apie nuolankiojo vaidmenį. Tai patvirtino net 47 % apklaustųjų. Tad sustiprinkite pasitikėjimą ir tarpusavio ryšį.

Tam padės: antrankiai ir pančiai, antkakliai.

Analinis seksas

Analinis seksas dažnai yra tabu seksualiniame gyvenime. Tačiau svajonėse tai jau yra išbandę visos moterys. Kodėl tai taip traukia? Nes tai neįprasta, siejasi su tuo, kas negalima, yra nešvanku... Kiekvieno iš mūsų pasąmonėje yra tokių minčių.

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Analinis seksas dažnai tampa išsigelbėjimu poroms, kurios tiesiog paskendę rutinoje. Analinis seksas teikia malonumą tiek vyrui, tiek moteriai, nes išangė yra labai jautri mūsų kūno dalis.

Tam padės: analiniai kaiščiai, analiniai lubrikantai ir purškalai.

Pegging'as

Kalbėdami apie analinį seksą omenyje turėjome omeny, kaip vyras įeina į moterį. O kalbėdami apie pegging – viskas yra atvirkščiai. Moteris dominuoja. Tai daug labiau išreikšta moters dominavimo forma. Ir apie tai yra svajojusios kai kurios moterys.

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Vyrai, kuriems buvo masažuota prostata, tikriausiai šiai sekso rūšiai griežto NE nesakys. Visgi tai ne visiems gali būti priimtina, tačiau, kodėl apie tai bent jau nepasikalbėjus?

Tam padės: falo imitatoriai.

Seksas su kita mergina

Taip, lesbiečių seksas. Net 5.5 % moterų save vadina biseksualiomis, o net 17.4 % moterų yra turėję lytinių santykių su tos pačios lyties atstove. Tad nenuostabu, kad apie tai bent jau pasvajoję yra daugelis. Kodėl tai žavi? Nes moteris yra švelnesnė, dievina ilgas glamones, labiau supranta, ko reikia moters kūnui ir tiesiog yra gera yra liesti švelnią odą, kvepiančius plaukus...

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Tokie santykiai neskaudins, jausite ypatingą švelnumą ir dėmesį toms kūno dalims, į kurias vyras nekreipia dėmesio.

Tam padės: falo imitatoriai.

Grupinis seksas

Du vyrai ir ji, vyras ir dvi moterys... Nesvarbu. Ši sekso fantazija labai populiari. Tai dinamiška, eksremalu, nešvanku...

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Kankina mintys apie neištikimybę? Puikia išeitimi gali tapti grupinis seksas. Tai nebus tiesioginė neištikimybė, jei kartu su jumis čia dalyvaus ir antroji pusė. Grupinis seksas įneš naujų spalvų ir adrenalino.

Tam padės: poros vibratorius.

Kas nors stebi besimasturbuojant ar besimylint

Tai tikros vilioklės fantazija, kuriai patinka demonstruoti kūną, save ir gundyti. Juk įsivaizduoti, kaip nuo tavo seksualių veiksmų užsiveda kitas žmogus tikrai yra beprotiškai gera!

Kodėl verta tai pabandyti realybėje? Stebėti partnerę besimasturbuojant gali būti puiki patirtis, vyras pamatys, kas ją jaudina ir pats stipriai įkais. Jeigu nedrįstate, kad jus kažkas stebėtų besimylinčius, pastatykite kamerą. Skaitmeninė akis suteiks panašų įspūdį. Negana to, po to turėsite labai asmenišką porno vaizdelį.

Tam padės: vibratoriai.

Seksualinės fantazijos nėra tokios baisios ar neįgyvendimos. Terekia išbandyti, juk gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 799 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias